Advert
Advert
Advert

URFASPOR YÖETİMİ HIZLI BAŞLADI- video

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığına Seçilen Fethi Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret ettiler.

URFASPOR YÖETİMİ HIZLI BAŞLADI- video
URFASPOR YÖETİMİ HIZLI BAŞLADI- video

Dün yapılan kongre sonucunda Şanlıurfaspor Başkanlığına seçilen Fethi Şimşek ve yönetimi, bugün Karaköprü Belediyesine gelerek Başkan Av. Nihat Çiftçi ile toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan  Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; “Öncelikle ben Başkanımız Fethi Şimşek ve tüm yönetimi kutluyorum tebrik ediyorum başarılar diliyorum. Zaten sürecin içinde olduğumuz destek verdiğimiz önemsediğimiz bir yönetim inşallah bugün bismillah deyip çalışmalara başladılar. Ben ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizler kurum olarak Şanlıurfaspor’un marka değeri açısından artık Şanlıurfa’mızı iyi bir şekilde temsil etmesi için elimizden gelen tüm yetkilerimizi kullanmaya hazırız. İnşallah güzel bir birlik ve beraberlik ile başarıda gelecektir buna da inanıyoruz. Ben tekrar Başkan Şimşek ve yönetimine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum her zaman yanlarındayız” dedi.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek; “Bende Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Bugün aslında yönetim olarak gün boyu toplantı halindeydik toplantılar arasında ziyaretler gerçekleştirdik. Yarınki Adanaspor maç Şanlıurfa için Şanlıurfaspor için çok önemli ben bütün hemşerilerimi bütün Urfalı arkadaşlarımızı, bütün kurumlarımızın yarın ki maça gelip destek vermelerini özellikle rica ediyorum. Bilet fiyatlarını da yüzde 50 indirimli hale getirdik. Katılımın artmasını özellikle bekliyoruz. Bu maç bizim için moral ve motivasyon açısından çok önemli Şanlıurfa açısından çok önemli futbolcularımızın, teknik direktörümüzün morali yerinde bu maça odaklanmış durumdayız” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, “YARINKİ MAÇA ULAŞIM İÇİN BELEDİYE ÖNÜNDEN ARAÇ KALDIRACAĞIZ”

Sayın Başkanım dile getirdiği gibi yarınki Adanaspor maçı çok önemli bizlerde kurum olarak ulaşım anlamında yapacağımız destekle tüm Karaköprü’yü stadyumda görmek istiyoruz. Burada Belediyede de araçlarımız organize edilmiş ayarlanmış durumda maça ulaşım konusunda bizler hazırız. Belediye önünden gelsinler hep birlikte maça hareket edelim” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı