Advert
Advert
Advert

Urfaspor Taraftarı Kötü Günde'de Destek olacak

Şanlıurfaspor’un taraftar dernekleri ile taraftar grupları, ortak bir açıklama yaparak, iyi günde de, kötü günde de takımlarının yanında olduklarını belirttiler.

Urfaspor Taraftarı Kötü Günde'de Destek olacak
Urfaspor Taraftarı Kötü Günde'de Destek olacakGAP Vadisi Tesisleri’nde Şanlıurfaspor’un Göztepe hazırlıklarını sürdürdüğü antrenmana gelerek takıma destek veren 63 Urfaspor Taraftarlar Derneği, Genç Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği ve Çarşı Taraftar Grubu ile Sarı Şimşekler Taraftar Grubu bir basın açıklaması yaparak takıma destek istediler.

63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek, yaptığı açıklamada, Göztepe maçındaki tek amaçlarının 3 puan almak olduğunu dile getirerek, “İnşallah yönetimiyle, futbolcusuyla, taraftarıyla birlikte Göztepe’den inanıyorum ki 3 puan alarak kente döneceğiz” dedi.

Çiçek, tüm Şanlıurfa halkının Şanlıurfaspor’a sahip çıkmasını isteyerek, “İnanıyorum ki güzel günleri göreceğiz” diye ifade etti.

Genç Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Abdullah Tuğbay da, iki taraftar derneği ile iki taraftar grubuyla birlik ve beraberlik içerisinde olmaları gerektiğini belirterek, “Bu saatten sonra Şanlıurfaspor nasıl ligde kalabilir, bu birlikteliği nasıl sağlayabilir? Bu mesajları vermek için antrenmana geldik” diye kaydetti.

Çarşı Taraftar Grubu Lideri Kerim Aktosun ise, Göztepe maçı öncesinde futbolculara destek vermek için antrenmana geldiklerini kaydederek, “Futbolcularımız inşallah bu deplasmandan 3 puanla dönerler. Bu anlamda bu zor günlerde takımımızın yanında olacağız. İnşallah ligde kalacağız. Ligin son maçına kadar takımımıza destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ayrıca dernek ve gruplar, hizmetlerinden dolayı Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır