Advert
Advert
Advert

Urfaspor Maçları İstanbul'da Oynansın!

Şanlıurfaspor, 11 Nisan Stadyumundaki kötü zemin yüzünde maçlarını dışarıda oynamak zorunda kalması İstanbul'daki Urfalıları cezbetti.

Urfaspor Maçları İstanbul'da Oynansın!
Urfaspor Maçları İstanbul'da Oynansın! admin

Şanlıurfaspor son lig maçında Nazilli Belediyespor ile Mardin'de karşılaşmıştı. Maçların komşu illerde oynanması Şanlıurfalı taraftarların maça gidişlerini kolaylaştımak amacı olduğu bir gerçek. bunun için İstanbuldaki Şanlıurfalılar Urfaspor maçlarını İstanbulda oynanmasını talep ediyorlar. burada çok sayıda Şanlıurfaspor taraftarı olduğu söyleniyor.

Şanlıurfa dışında yaklaşık 120 Bin ile en çok urfalılının yaşadığı İstanbul'da maçların oynanması tarftar sıkıntısını ortadan kaldıracağı gibi gurbette yaşayan urfalı sporseverlerin de takım hasreti giderilmiş olacak.

Şanlıurfalı bir grup taraftar adına sitemize açıklamalarda bulunan Osman Bilbay; Şanlıurfapor 11 Nisan stadyumunun zemini iyi olana kadar iç saha maçlarini İstanbulda oynamasini talep ediyoruz  istanbulda ciddi bir taraftarda mevcut gurbeteki urfalılarıda bu vesile ile onurlandırmış olur" diye çağrıda bulundu

urfaspor maçları istanbulda oynansın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Said Rehavi     2017-09-12 Çok haklı bir talepte bulunmuştur kendisi. Bende İstanbul'da yaşayan bi Şanlıurfalı olarak sahamızın zemini düzenlene kadar İstanbul'da takımımızı görmek sevindirir. Ayrıca maçlar Atatürk olimpiyat stadın da rahatlıkla oynatılabilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe