Advert
Advert
Advert

Tugay Kerimoğlu'nun sözleşmesi Fesh mı edilecek?

Son haftalardaki başarsız sonuçlardan sonra Şanlıurfa Teknik Direktörü Tugay Kerimoğlu'nun gönderileceği medyada konuşulmaya başlandı. Tugay kerimoğlu gönderilecek mi? Kerimoğlu'nun sözleşmesi Fesh mı edilecek? Urfaspor Kulübü Kerimoğlu'nun Göndercek mi? konuyla ilgili urfaspor kulübünden bir açıklama geldi.

Tugay Kerimoğlu'nun sözleşmesi Fesh mı edilecek?
Tugay Kerimoğlu'nun sözleşmesi Fesh mı edilecek?

İşte Şanlıurfaspor'un Tugay Kerimoğlu ile ilgili yaptığı açıklamanın tam metni?BASIN VE KAMUOYUNA

Son zamanlarda gerek sosyal medya gerekse yazılı ve görsel medyada yayınlanan Teknik Direktörümüz Tugay Kerimoğlu ile ilgili yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Teknik Direktörümüz Tugay Kerimoğlu ile ilgili olarak sözleşmesi fesh edilecek, kulüpten gönderilecek haberlerin gerçeklikle alakası yoktur.

Yine kamuoyuna yanlış aktarılan Yönetim kurulu toplantı yaptı ve teknik direktör Tugay Kerimoğlu toplantı sonrası gönderilecek haberleride gerçeği yansıtmamaktadır.

Yönetim kurulumuz, Teknik Direktörümüz ile ilgili şimdiye kadar toplantı yapmadı ve yapmayacaktır.

Şanlıurfaspor kulübü olarak Teknik Direktörümüzün Tugay Kerimoğlu olduğunu ve kendisinin arkasında olduğumuzu özellikle belirtir, en doğu ve resmi haberlerin kulüp medya yayın organlarından takip edilmesini tavsiye ediyoruz.

MUHAMMED KEREM ŞİMŞEK
FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU

Urfaspor Kerimoğlu Tugay Kerimoğlu urfaspor kulübü FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU MUHAMMED KEREM ŞİMŞEK Şanlıurfaspor sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler