Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Urfaspor, Elazığspor Maçının İstanbul'a alınmasını İstiyor

Urfaspor, Elazığspor Maçının İstanbul'a alınmasını İstiyor

­Şan­lı­ur­fas­por­,E­la­zığs­por ile oynayacağı maçı İs­tan­bul'­da oy­na­mak is­ti­yor.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2014 Çarşamba 08:03
Urfaspor, Elazığspor Maçının İstanbul'a alınmasını İstiyor

Şan­lı­ur­fas­por 3. Haf­ta­da sa­ha­la­rın­da oy­na­ya­cak­la­rı Ela­zığ ma­çı­nı İs­tan­bul'­da oy­na­mak için ça­lış­ma­la­ra baş­la­dı. Şan­lı­ur­fas­por, Sa­ha­la­rı­nın ba­kım­da ol­ma­sı se­be­biy­le Ela­zığ ma­çı­nı İs­tan­bul'­da oy­na­mak is­ti­yor.

 “MAÇ İSTANBUL’DA OYNANACAK”

 ­Ko­nu ile il­gi­li açık­la­ma ya­pan Şan­lı­ur­fas­por AS Baş­ka­nı Na­bi Kır­mı­zı, "Fut­bol şu­be­miz Şan­lı­ur­fas­por­-E­la­zığs­por ma­çı­nın İs­tan­bul'­da oy­nan­ma­sı için ça­lış­ma ya­pı­yor. Uma­rım maç İs­tan­bul'­da oy­na­na­cak"­de­di.

 “İSTEMEDİĞİMİZ BİR OLAY OLDU”

 Kırmızı, GAP Arena Stadyumu’nun zemininin bozulması ile ilgili yaptığı konuşmada, “Hiç istemediğimiz bir olay oldu. Yeni kadromuzla seyircimizin karşısına çıkmayı arzuluyorduk ama saha zeminin bozuk olmasından dolayı bu olmadı. İnşallah en kısa sürede taraftarlarımızın önünde futbol oynarız” dedi.

 “URFA’DA OYNAMAYI HEVES EDİYORDUK”

 GAP Arena stadının çim sorunu ile ilgili soruyu cevaplayan Kırmızı, İlk maçımızı Urfa’da oynamayı çok heves ediyorduk ama kısmet olmadı. Hiç beklemediğimiz bir durum ile karşı karşıya kaldık. Yeni transferlerimizin seyircimiz önüne çıkmasını çok istedik. Bizim zaten GAP Arena stadı ile ilgili bir çalışmamız var. Tribünlerin yaklaştırılması ile ilgili bir çalışma. Tabi bunlar çok ciddi çalışmalar olduğu için hemen yapılması kolay değil. Zeminimizin durumu ile ilgili konuları zaman zaman Gençlik Spor müdürümüz ile zaman zaman konuşuyoruz.

 GAP ARENA İÇİN TARİH VERİLDİ

 Şanlıurfa Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Ertuğrul Yıldız ise, hiç beklemedikleri bir olay ile karşı karşıya kaldıklarının altını çizerken, “Bu olay bizleri derinden üzmüştür. Hem Şanlıurfasporumuz hem de bizi çok etkileyen bir olay oldu. Halen neden olduğunu anlamış değiliz. Böyle bir olaya sebebiyet verdiğimiz için üzgünüm. Ortada bir hata var ama hatanın ne olduğu ortaya çıkacak. Özellikle izinde olduğum için bu olay ortaya çıktı. İnşallah bugünlerde ihale yapılacak ve Orduspor maçına yetiştireceğiz” dedi.

Şafak Gazetesi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Beşiktaş Şenol Güneş için kararını verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com