Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa'nın Yarısında Elektrikler Kesik

Urfa'nın Yarısında Elektrikler Kesik

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre;

Giriş Tarihi: 25 Haziran 2013 Salı 17:26
Urfa'nın Yarısında Elektrikler Kesik

İşletme Bakım Müdürlüğünüze bağlı Şanlıurfa-1 TM'de 26.06.2013 tarihinde saat 06.00-07.00 arasında yeni montajı yapılan 110 V ve 48 V akü grupları devreye alınacaktır. Dolayısıyla röle sistemi 1 saat süreyle devre dışı olacağı için 154 ve 33 Kv baralar boşalıp ve 33 kV fiderler enerjisiz kalacağı belirtilmektedir.
TEİAŞ 12. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü İşletme Bakım Müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa -1 TM'de 26.06.2013 tarihinde saat 06.00-07.00 saatleri arasında Şanlıurfa-1 TM'den beslenen tüm fiderler; Yakubiye Mahallesi, Halepli Bahçe Mahallesi, Akşemsettin mahallesi, Büyükyol Mahallesi, Akabe Mahallesi Şehitlik Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Dergah civarı, Buhara Mahallesi, Balıklı Göl Civarı, Sarayönü ve Kapaklı Pasajı Civarı, Belediye İş Merkezi, Büyükyol Caddesi, 12 Eylül Caddesi Tamamında enerji kesintisi olacaktır.

VİRANŞEHİR'DE ENERJİ KESİNTİSİ

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre;  Genel Müdürlüğümüzce İhalesi yapılıp, müdürlüğümüz kontrollüğü altında tesis çalışmaları tamamlanan, Viranşehir İlçesi 31,5 Kv Kırlık DM- Viranşehir TM ENH’nin, Kırlık DM- Viranşehir Devlet Hastanesi önüne kadar olan kısmı Elektrik Tesislerine 26.06.2013 tarihinden itibaren sürekli enerji verilip işletmeye alınacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com