Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya URFA’NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU YAYINA BAŞLADI

URFA’NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU YAYINA BAŞLADI

Hızla gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmak ve bu platformda Şanlıurfa’yı tanıtma amacını güden Şanlıurfa’nın ilk İnteraktif Televizyonu olan Araf tv internet üzerinden yayın hayatına başladı.

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2016 Çarşamba 15:37
URFA’NIN İLK İNTERNET TELEVİZYONU YAYINA BAŞLADIŞanlıurfa’nın sorunlarının tam manasıyla gündeme gelmediği için eksikliği hissedilen ve halkı arkasına almayı hedefleyen Araf Tv sözle ya da slogan olsun diye değil gerçek manada halkın yanında yer almayı hedefliyor.
Bu meyanda bir açıklama yapan Araf Tv Kurucusu Mustafa Çiçek şunları söyledi.
Araf Tv kurucusu Çiçek;” Bilindiği üzere teknoloji hızla gelişiyor içinde olduğumuz teknoloji ve bilgi çağında Şanlıurfa’mız maalesef yeterince tanıtılmıyor. Başka Urfalı sanatçımız ve değerli hemşerimiz İbrahim Tatlıses olmak üzere Şanlıurfa’mızda yetişen birçok ünlü sanatçımız ve belediyelerimiz Şanlıurfa’mızı tanıtma misyonunu üstlenmiş bulunuyorlar. Lakin öte yandan Biz de bunun eksikliğini hissederek çıktığımız bu yolda eğer Şanlıurfa’mızın tanıtımına tuz tanesi kadar da katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize. Tabi Şanlıurfa’mızın sorunlarını da unutmamak lazım. Eğitimden tutun sağlık sektörüne, sağlık sektöründen tutun alt yapı, üst yapı sorunlarına kadar akla gelen bütün sorunları masaya yatırarak yetkili organlarla koordineli çalışarak çözüm noktasında katkı sağlamayı hedefliyoruz. Umarım ki bu yolda halkımıza mahcup olmayız.
Başta Şanlıurfa’lı hemşerilerimiz olmak üzere il dışında veya yurt dışında yaşayan Şanlıurfa'lı hemşerilerimiz televizyonumuza www.araftv.com sitesinden ulaşabilirler.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com