Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfanın gazete manşetleri

Urfanın gazete manşetleri

Giriş Tarihi: 11 Ocak 2011 Salı 13:22
Urfanın gazete manşetleri

Şanlıurfa'da yayın yapan gazetelerin günlük manşetlerini sizler için hazırladık. Bundan böyle her gün Şanlıurfa'da yayın yapan yerel gazetelerin manşetlerini sizlere sunacağız.

Bugünün manşeti GAP Gündemi gazetesinin manşeti oldu.

 

İşte tüm manşetler;

 

GAP GÜNDEMİ GAZETESİ

Adaylar belli oluyor

AK Parti Genel Merkezi tarafından Milletvekili aday adayı olacak teşkilat mensuplarının 15 Ocak'a kadar istifa etmeleri gerektiği bildirilmişti. Bu süre içerisinde AK Parti İl Teşkilatından 9 kişi istifa etti.

Daha önce AK Parti Disiplin Kurulundan Abdülgani Hartavi, Ömer Taş, istifa etmişlerdi. Dün ise AK Parti İl Yönetiminden Abdullah Barut, Kemal Saraçoğlu, Fevzi Demirkol, Mustafa Hekimoğlu, Mustafa Ağadayı, İsmail Güneş ve Hüseyin İnan AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısının ardından istifalarını sundular.

 

YENİURFA GAZETESİ

Çalışan Gazetecilere Ödül verildi

10 Ocak Gazeteciler Günü Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinin düzenlemiş olduğu etkinlikle kutlandı. Şanlıurfa İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen etkinlik, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği'nin 2010 yılı faaliyetlerini içeren slayt gösterisi ile başladı. Daha sonra cemiyet başkanları Veysel Polat ve Kemal Kapaklı birer konuşma yaptılar.

 

HABER AKTİF GAZETESİ

Gazeteciler Birlik Oldu

Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinlikleri çerçevesinde dereceye giren gazetecilere ödüller verildi. Taraf Gazetesi Muhabiri Mehmet Baransu ve İl Genelinden çok sayıda davetlinin katıldığı program geniş bir katılımı bir araya topladı.

 

ŞANLIURFA GAZETESİ

Hazine Arazileri Eğitime Kazandırılıyor

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, hafta sonu Şanlıurfa’ya gelen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e Şanlıurfa’daki derslik açığının giderilebilmesi için hazırladıkları çalışmaları anlattı.

 

GÜNEYDOĞU GAZETESİ

Hazine Arazileri Eğitime Kazandırılıyor

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, hafta sonu Şanlıurfa’ya gelen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e Şanlıurfa’daki derslik açığının giderilebilmesi için hazırladıkları çalışmaları anlattı.

 

ŞAFAK GAZETESİ

Derslik Açığına Hazine Arazili Çözüm

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, hafta sonu Şanlıurfa’ya gelen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e Şanlıurfa’daki derslik açığının giderilebilmesi için hazırladıkları çalışmaları anlattı.

 

OLAY GAZETESİ

Aşağı Sanayi Esnafı Dertli

Şanlıurfa’nın aşağı sanayi esnafı, mağdur olduklarını dile getirirken su, elektrik, vergi borçlarını bile ödeyemez hale geldi.

30 yıldır aşağı sanayi esnafı mağdur’’

30 yıldır Aşağı sanayi sitesi esnafı mağdur olduklarını ve hiç kimsenin de ilgilenmediğini dile getiren sanayi esnaflarından Abdurrahman Kızıltaş, konuşmalarında şunları dile getirdi.30 yıldır bu çileyi çekiyoruz, düzgün yollarımız yok yollar hep çukurlu kışın yağmur yağdığı zaman biz perişan oluyoruz. Dükkânlarımızı hep su basıyor, çok mağduruz yetkililerin bu sorunu çözmesi lazımdır dedi.

 

HİZMET GAZETESİ

TAT Genel Müdürü Urfadaydı

TAT Konserve Genel Müdürü Güçlü Toker, görerek öğrenme işini Şanlıurfa’da tecrübe ettiklerini söyledi.

Türkiye'de tarım öğretiminin 165. Yılı Harran Üniversitesinde düzenlenen  bir konferansla kutlandı. Osmanbey Yerleşkesi Ziraat Fakültesi’nde düzenlenen konferansın moderatörlüğünü üstlenen Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mehmet Ali Çullu, tarımla ne kadar az kişi meşgul oluyorsa o ülkenin o kadar gelişmiş olduğu düşüncesinin önümüzdeki dönemde tersine döneceğini söyledi. Çullu, “Çünkü güvenli gıda olmadan hiç bir şey olmaz” ifadelerini kullandı.

Konferansta konuşan  TAT Konserve Genel Müdürü Güçlü Toker, Şanlıurfa’da yaşadığı deneyimleri anlattı.

 

YENİGÜN GAZETESİ

Yardım İzdihamı

Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde dağıtılan Başbakanlık Şartlı Nakit (ŞNT) yardımı kapsamında sağlık-eğitim yardımını almak için önceden tespit edilip işleme koyulan yaklaşık 10 bin ailenin büyük çoğunluğu bugün kimlikleriyle PTT şubesine akın etti. Öğleden sonra dağıtılan yardımı binlerce kadın bir anda içeri girmek isteyince olanlar oldu.

 

SEMBOL GAZETESİ

Şimdi Kim Utansın

Başbakanlık Şartlı Nakit (ŞNT) yardımı kapsamında sağlık-eğitim yardımı almak için dün PTT şubesine akın eden dar gelirli aileler izdihama neden oldu. Yardımda izdiham nedeniyle ezilme tehlikesi geçiren küçük bir çocuk gözyaşlarına boğuldu.

 

REHA GAZETESİ

Türkiye’de Yılın Kaymakamlığına Şefik Aygöl Seçildi

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Akçakale ilçesinde yaklaşık 3 yıldır görev yapan Kaymakam Şefik Aygöl’ü yapmış olduğu başarılı çalışmaları nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak verilen, Yılın İdarecisi Ödülüne teklif etmiş ve Türk İdareciler Derneği seçici kurulunun yapmış olduğu inceleme sonucunda başarılı çalışmalarından dolayı Kaymakam Aygöl’ü Vali Celalettin Tüfekçi hizmet ödülüne layık görmüştür.

 

  Düzenleyen www.balikligol.com editörleri

 

  

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com