Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Urfalılar Kitap Fuarı İstedi Valilik Gaziantep'in reklamını yaptı

Urfalılar Kitap Fuarı İstedi Valilik Gaziantep'in reklamını yaptı

Şanlıurfa'da bir grup kısa bir süre önce "Şanlıurfa’da TÜYAP Kitap Fuarı’nı Görmek İstiyoruz" başlığıyla bir imza kampanyası başlatmıştı. Şanlıurfa valiliği ile Gaziantep'te düzenlenecek fuarın afişini resmi internet sitesinde yayınladı.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2016 Salı 14:38
Urfalılar Kitap Fuarı İstedi Valilik Gaziantep'in reklamını yaptı

Şanlıurfa'da bir grup kısa bir süre önce  "Şanlıurfa’da TÜYAP Kitap Fuarı’nı Görmek İstiyoruz" başlığıyla bir imza kampanyası başlatmıştı. Şanlıurfa valiliği ile Gaziantep'te düzenlenecek fuarın afişini resmi internet sitesinde yayınladı. 

Urfalılar düzenledikleri imza kampayası ile kitap fuarının görmek istediklerini imza toplandılar.

'Şanlıurfa ilimizde kitap fuarı olmaması büyük bir eksikliktir. Büyükşehirlerin olmazsa olmazı bu fuarı Şanlıurfa'da da görmek isteriz. Kitapseverler olarak dört gözle bekliyoruz " başlığı altında toplanan imzalar için henüz bir sonuç alınmazken Şanlıurfa valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından 03-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak olan TÜYAP kitap furanının afişini valilik resmi internet sitesinde yayınladı.

Haber: Mustafa Akkuş / www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com