Advert
Advert
Advert

Urfalılar Başbakana Osmanlıca Tablo Hediye Ettiler

Şanlıurfa’nın büyük şehir belediyesi olmasıyla kapatılan köylere hizmet götürme birliği personelleri komisyon kararınca büyük şehir belediyesi devredildi.

Urfalılar Başbakana Osmanlıca Tablo Hediye Ettiler
Urfalılar Başbakana Osmanlıca Tablo Hediye Ettiler


Köylere hizmet götürme birliği personellerini devir alan Büyükşehir belediyesi ihtiyaç fazlası olarak personelleri havuza gönderdi.

Bir süredir işsiz kalan Köylere Hizmet Götürme Birliği personellerinin mağduriyetlerinin giderilmesinden dolayı Şanlıurfa milletvekilleri ve Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerini Türk Bayrağı tablosu ile dile getirdiler.

Bir süredir Mağdur olan Köylere Hizmet Götürme Birliği personelleri mağduriyetinin giderilmesi ile Şanlıurfa milletvekillerine Dünyada sadece mısırda ve Birecik’te bulunan Kelaynak işlemeli tablo hediye ederken Grup Toplantısı sonrası Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na Osmanlıca yazılı Türk Bayrağını takdim ettiler.

Şanlıurfa’ya bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği personelleri adına Şanlıurfa Milletvekilleri ile birlikte Başbakana Tabloyu Takdim eden Birlik Personeli Müslüm Dalda; “aylardır mağdur edildik ama sonunda bizimde mağduriyetimiz giderildi. Mağduriyetimizin giderilmesinde başta Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na, Bakanımız Sayın Faruk Çelik’e, Milletvekillerimize ve emek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.” Diyerek el emeği göz nuru yapılan Osmanlıca işli Türk Bayrağını Başbakanımıza, Birecik’in simgesi olan Kelaynak figürü tablolarımızı ise Vekillerimize tüm arkadaşlarım adına takdim ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti