Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfalı Vekil Adayına Destek İçin Antepe Çıkarma Yaptılar

Urfalı Vekil Adayına Destek İçin Antepe Çıkarma Yaptılar

AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı olan Şanlıurfalı Abdulkadir Yüksel’e destek vermek amacıyla Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Gaziantep’e çıkarma yaptılar

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2015 Pazar 19:31
Urfalı Vekil Adayına Destek İçin Antepe Çıkarma Yaptılar


Başkan Fevzi Demirkol, beraberindeki Belediye Meclis Üyeleri Abdulkadir Altundağ, Abdurrahman Beyaz, Emir Elden, Emin Coşkun, Abdulkadir Bağış, Hasan Kaya ve Ferhan Karaçizmeli ile AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Şanlıurfalı Abdulkadir Yüksel’e destek için kentte gitti.
Gaziantep’te ilk olarak Şanlıurfalılar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Demirkol ve beraberindekiler, burada Dernek Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan ve derneğin yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Gaziantep’teki Şanlıurfalıların organize olarak birlik içerisinde olmasının doğru bir adım olduğunu ifade eden Başkan Demirkol, “Gaziantep’teki Şanlıurfalılar Derneği’ni ziyaret ettik. Gaziantep’te yaşayan sosyal kesimlerin tümüyle birlikte hasret giderdik” diye konuştu. Kendilerini duygulandıran ziyaretten dolayı Başkan Demirkol ve meclis üyelerine teşekkür eden Dernek Başkanı Erdoğan ise, “Bizi adeta Şanlıurfa’ya götürmüş oldular. Bu açıdan kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
HALFETİLİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİLER
Başkan Fevzi Demirkol, daha sonrasında beraberindekiler ile birlikte Halfetililer Derneği’ne geçti. Burada da Halfetililer Dernek Başkanı Mehmet Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Başkan Demirkol, kentteki Şanlıurfalıların çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Demirkol ve ekibine ziyaretten dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Erdoğan, “Gurur duyduk. Biz Gaziantep’te yaşayan Şanlıurfalılarız. Tabi ki, şehrimizin geleneklerini, göreneklerini, kültürünü burada yaşatmaya çalışıyoruz.
Başkan Demirkol ise yapılan güzel çalışmalardan dolayı Halfetililer Derneği üyelerine teşekkür ederek, “Gaziantep’te yaşayan, kentin ekonomisine katkı sağlayan Halfetililerin temsil noktasındaki yeri olan Halfetililer Derneği’ni ve üyelerini çalışmalarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
YÜKSEL İLE BİR ARAYA GELDİLER
Başkan Demirkol, beraberindekiler ile AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Abdulkadir Yüksel’in seçim bürosunu ziyaret ettikten sonra Merveşehir Mahallesi’nde Şanlıurfalılar ile toplandı. Haliliye Belediye Meclis üyesi Mehmet Toprak’ın organize ettiği ve Gaziantep’teki Atmani ailesine mensupların katıldığı toplantıda, Başkan Demirkol kentteki Urfalıların birlik içerisinde seçime kilitlenmeleri gerektiğini belirtti. Milletvekili adayı Yüksel de, ziyaretten dolayı Başkan Demirkol ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com