Advert
Advert
Advert

Urfalı umrecilerden Uzun Adam mesajı VİDEO

Umre için Kutsal Topraklara giden vatandaşları uğurlayan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesinde de hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Urfalı umrecilerden Uzun Adam mesajı VİDEO
Urfalı umrecilerden Uzun Adam mesajı VİDEO

İlk olarak Umre görevini yerine getirmek üzere Mekke ve Medine’ye gidecek olan 200 kişilik kafileyi uğurlamak üzere GAP Havaalanına geçen Celalettin Güvenç, burada Umreye yolcusu vatandaşların duası ve yoğun ilgisiyle karşılandı.

“Uzun Adam Dik Dur Eğilme bu ümmet seninle duaların merkezinde dualarımız seninle” pankartı önünde toplanan umre yolcularının arasında açıklama yapan Celalettin Güvenç, “Umre yolcusu kardeşlerimizi uğurlamak için geldim davet ettiler. Büyük bir coşku var. Kutsal göreve gidiyorlar. İnşallah sağ salim gidip gelecekler.  Allah ibadetlerini ve umrelerini kabul etsin. Orda memleketimiz için, devletimiz için, Şanlıurfa’mız için dua etmelerini temenni ediyorum. İnşallah seçimden önce gelecekler Şanlıurfa için görevlerini yapacaklar. Bizi buraya davet eden tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Tüm umre yolcularımızın Allah yollarını açık etsin” şeklinde konuştu.

Umre yolcularına turu düzenleyen Kadiri Turizmin temsilcisi ise, 200 kişiyle umre ziyareti gerçekleştireceklerini ifade ederek, “Mekke ve Medine yolculuğumuz Şanlıurfa’dan kalkacak uçakla başlıyor. Sayın Başkan Adayımız Celalettin Güvenç’te sağ olsun buraya geldi bizleri uğurlamaya. Allah ondan ve davasından razı olsun. Bizde onlara ve Büyük Ustaya dua edeceğiz inşallah. Martın 28’inde Şanlıurfa’dayız oyumuzu da kullanacağız inşallah” dedi.

Açıklamaların ardından umre yolcularıyla bir araya gelerek dua talebinde bulunan Celalettin Güvenç, bir umre yolcusunun ‘Ampüle oy vermeyen karanlıkta kalır’ demesi üzerine tüm umre yolcuları hep birlikte dua edeceklerini ve oylarını gelince kullanacaklarını ifade ettiler.

Hastane’yi Ziyaret Etti

Umre yolcularını uğurladıktan sonra GAP Havaalanından ayrılan Celalettin Güvenç, Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesine geçerek, burada bulunan hasta yakınları ve hastaların hal ve hatırlarını sorup, bütün hastalara Allah’tan şifa dileğinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle