Advert
Advert
Advert

Urfalı tarım işçilerine saldırı olayında gözaltı sayısı 7 oldu

Şanlıurfa’dan Samsun’un Terme İlçesi’ne, mevsimlik tarım işçisi olarak giden ailelere silahlı saldırı gerçekleştirilmişti. 1 kadının öldüğü 1 kadının da yaralandığı olayla ilgili gözaltı sayısının 7’ye çıktığı yükseldiği öğrenildi.

Urfalı tarım işçilerine saldırı olayında gözaltı sayısı 7 oldu
Urfalı tarım işçilerine saldırı olayında gözaltı sayısı 7 oldu admin
Samsun Valiliği‘nin 36 yaşındaki Perihan Akın’ın hayatını kaybetmesi ve 27 yaşındaki Nurcan Patak’ın yaralandığı saldırıya ilişkin başlattığı soruşturma kapsamında 7 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.
 
‘OLAY, MÜNFERİT OLARAK DEĞERLENDİRİLMEKTEDİR’
 
Resmi siteden yapılan açıklamada şu detaylara yer verildi:”Terme ilçesinde meydana gelen öldürme olayı ile ilgili olay anından itibaren süratle sürdürülen soruşturma sonucunda olayla ilgili oldukları değerlendirilen toplam 7 şahıs gözaltına alınmıştır. Soruşturma süreci devam eden bu üzücü olay, eldeki bilgi ve deliller ışığında siyasi, ideolojik saik gütmeyen, münferit değerlendirilmektedir. Elde edilen bilgiler ve şüpheli şahısların geçmiş dönemdeki suç kayıtları göz önüne alındığında meydana gelen öldürme olayının alkol ve uyuşturucunun etkisi ve av tüfeği ile ateş edilmesi sonucu işlenmiş olabileceği kanaatine varılmıştır.” RUHA AJANS
samsun terme Perihan Akın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
DAEŞ’in giremediği tek ilçe
DAEŞ’in giremediği tek ilçe