Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfalı Rehberler Savunma Bakanı Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Urfalı Rehberler Savunma Bakanı Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Şanlıurfa Profesyonel Turist Rehberleri Derneği ŞURED Başkanı Kamil Türkmen ve beraberindeki TUREB üyesi kuruluşlar ile diğer meslek örgütlerinin temsilcileriyle beraber Ankara da bir dizi çalışma ziyaretleri yaptı.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2012 Pazartesi 11:44
Urfalı Rehberler Savunma Bakanı Yılmaz’ı Ziyaret Etti
        Bu kapsamında Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, ı makamında ziyaret eden rehberler M.S.Bakanı Yılmaz’a hayırlı olsun temennisiyle beraber yeni çıkarılacak rehberlik yasa taslağı hakkında  destek istediler.Bakan Yılmaz heyeti kapıya kadar yolcu etti.
Kültür ve Turizm Bakan yardımcısı Abdurrahman Arıcı’yıda makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bu  arada TUREB İcra Kurulu Üyesi ve ŞURED başkanı Kamil TÜRKMEN Halepli bahçede yapılması düşünülen  mozaik müzesi için mutlaka bu bölgede yapılması gerektiğini ayrıca arkeoparkında zaten planda mevcut olduğunu söyleyerek  bu projenin Şanlıurfa için çok önem arz ettiğini  her ikisini de istediklerini bildirdi.
 Heyet daha sonra Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Doç. Dr Ahmet Arı, Genel Müdür Yrd. Nusret Tutan’ı da ziyaret ederek kaçak rehberliğin önlenmesi amacıyla yapılmakta olan denetimlerin daha da sıklaştırılmasının gereği dile getirilerek,  meslektaşlarımıza acenteler tarafından yevmiye ödenmesi konusunda yaşanan sıkıntılara da çözüm beklediklerini belirttiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com