Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfalı Muhtar çareyi Erdoğan'a seslenmekte buldu

Urfalı Muhtar çareyi Erdoğan'a seslenmekte buldu

Şanlıurfa'da Elektrik sorunlarına kimse çözüm bulamayınca köy muhtarı son çare olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. dertlerine çare olmasını istedi.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2016 Pazartesi 16:01
Urfalı Muhtar çareyi Erdoğan'a seslenmekte buldu

Şanlıurfa Bozova İlçesine Bağlı Gökören köyü muhtarı Abdurrahman Yaşar. sosyal medyada Erdoğan'ı etiketleyerek köy ortasında ölüm tehlikesi saçan yüksek gelirim trafosunu kaldırılmasını talep etti.

Muhtar Yaşar sosyal medya hesabından şöyle seslendi:
"Ş.urfa/BOZOVA /Gökören köyü Muhtar'ı A.rahman yaşar Köyün ortasında bulunan elektrik yüksek gelirim trafosu ölüm tehlikesi taşımakta, TEDAŞ'A yaptığım müracatlar neticesinden bir alamadım. olası bir ölüm durumunda sorumluları kimlerdir" diye sordu.
www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2016-05-03 09:03:37Adsız

    ya arkadaş insanların niyeti kötü is kimsenin esini duymamamsı iyimiş burda trafodan kaynaklı bir ölüm tehlikesi yok sadece kendi arasalarında ve ordan tüm köylüler elektrik çekince bunlarda çareyi kaldırmakta buldu vay arkadaş bu kurnalığa pes doğrusu................

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: yüzde 66’sı FETÖ’cü çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com