Advert
Advert
Advert

Urfalı Miniklerin Ücretsiz Tiyatro Keyfi

Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Oyuncularının Şair Nabi Kültür Merkezi’nde ustaca sahnelediği “Ayının Fendi Avcıyı Yendi” adlı oyununu izleyen miniklerin keyifli dakikalar yaşadığı gözlendi.

Urfalı Miniklerin Ücretsiz Tiyatro Keyfi
Urfalı Miniklerin Ücretsiz Tiyatro KeyfiKimisi annesiyle, kimi babasıyla birlikte keyifli bir hafta sonu geçiren miniklerin ilk adresi Şair Nabi Kültür Merkezi oldu.

Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, her hafta olduğu gibi bu haftada Şair Nabi Kültür Merkezi’nde “Ayının Fendi Avcıyı Yendi” adlı tiyatro oyununu, bir kez daha ücretsiz olarak sahneledi.

Muharrem Buhara’nın yazdığı “Ayının Fendi Avcıyı Yendi” adlı tiyatro oyununda keyifli vakit geçirdikleri gözlenen minikler, kendilerine bu imkânı sunan Şanlıurfa Belediyesine teşekkür ettiler.

Tiyatro oyununun ardından bir açıklama yapan Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu Yönetmen yardımcısı Harun KAYA “Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatrosu olarak, Şair Nabi Kültür Merkezi’nde her hafta Cumartesi Günü saat 13’de çocuklara, saat 19.30’da ise yetişkinlere yönelik birbirinden güzel oyunlar sahneliyoruz. Ücretsiz olarak sahnelenen tüm oyunlara halkımızı bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!