Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfalı Minikler SGK Elçisi Oldular

Urfalı Minikler SGK Elçisi Oldular

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü “Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki-II” (KİTUP-II) projesi kapsamında ilkokullarda çizgi film gösterileri ile bilgilendirme çalışmaları yaptı.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2016 Çarşamba 11:21
Urfalı Minikler SGK Elçisi Oldular

 

Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan işbiliği ile Şanlıurfa Eyyübiye, Haliliye, Karaköprü, Akçakale, Harran ve Suruç ilçelerinde bulunan yaklaşık 25 İlkokullarındaki 3. Sınıf öğrencisine proje kapsamında hazırlanan çizgi filmler izletildi.
Sosyal Güvenlik ile ilgili sorulan sorulara doğru cevap vererek başarılı olan 210 öğrenciye Kurum Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı’nın imzaladığı “Sosyal Güvenlik Elçisi Belgesi” verildi. Sosyal güvenliğin öneminin anlatıldığı çalışmalarda İl Müdürü İsmail ÜNLÜ öğrencilere, “Sizler artık birer Sosyal Güvenlik Elçisi olarak sosyal güvenliğin ve sigortalı çalışmanın önemini büyüklerinize ve çevrenizdekilere anlatacaksınız, bu konuda bize büyük desteğinizin olacağınıza canı gönülden inanıyorum.” diyerek seslendi. Okul yönetimi yapılan bilinçlendirme çalışmaları için İl Müdürü ÜNLÜ’ ye teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com