Advert
Advert
Advert

Urfalı kadınların tekne keyfi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi Veysel Karani Kadın Kültür Merkezi üyelerine Halfeti ve Birecik’ i gezdirdi.

Urfalı kadınların tekne keyfi
Urfalı kadınların tekne keyfi

Valilik SODES projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren ve kadınlara yönelik programlarıyla bilinen Kadın Kültür Merkezi her yaştaki kadınlara kurs verip onları hayata kazandırıyor.

Günlük yaşamın verdiği stresten sıyrılmak maksadıyla, Yenişehir Gençlik Merkezi’ nin organize ettiği geziye 30 kadın katıldı. Önce Birecik’te Kelaynak kuşlarını ziyaret eden kadınlar, daha sonra şirin ilçe Halfeti’ yi gezip tekne turu yaptılar.

Kadın Kültür Merkezi mensubu kadınlar, memnuniyetlerini dile getirerek, Yenişehir Gençlik merkezi’ne teşekkür etti.

Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : “ Kadın Kültür Merkezi üyeleriyle beraber Birecik ve Halfeti’ ye  güzel bir gezi düzenledik.Günü birlik gezi sonunda, onların güzel bir gün geçirdiklerini görmek, bizleri sevindirdi..” Dedi.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise:” Hayatın her aşamasında bizimle olan kadınlarımızı baş tacı yapan milletin mensuplarıyız. Kadınlarımızın geleceği, mutluluğu, refahı, sağlığı kısacası her türlü sorunları aynı zamanda bizim sorunlarımızdır. Çünkü sağlıklı nesiller önce aileden başlar, ailenin de en büyük ferdi kadınlarımızdır. Dedi.

İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, bu projeleri desteklemek önceliklerimiz arasındadır.  Daha önce düzenlediğimiz Seyyah gezilerinde Kız – Erkek gençlerimiz bu  gezilerden yararlandılar.  Yenişehir gençlik Merkezi’mizin düzenlediği bu etkinliklerle Kadınlarımız gezme fırsatı elde ettiler. Gençlik merkezi müdürü Abdullah Canbeyli’ye ve personellerime çalışmalarından dolayı kutluyorum. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle