Advert
Advert
Advert

Urfalı fotoğrafçı Şahin Avcı’ya 3. Ödülü

Şanlıurfalı fotoğraf sanatçısı Şahin Avcı katıldığı bir yarışmada dereceye girerek 3.lük ödülü aldı.

Urfalı fotoğrafçı Şahin Avcı’ya 3. Ödülü
Urfalı fotoğrafçı Şahin Avcı’ya 3. Ödülü
Başta Fotografium, Fotokritik paylaşım sitesi'nin yanısıra, Forum İstanbul AVM ile beraber düzenlenen ‘Denge’ konulu fotoğraf yarışmasın da Şanlıurfalı fotoğraf sanatçısı Şahin Avcı 3.lük ödülü alarak başarıya imza atmıştır.Son yıllarda, Dijital Fotoğrafçılığın çok büyük bir atılım yaparak tüketicilere neredeyse hergün çok farklı ürün yelpazeleri sunması sonucunda, fotoğrafa olan merakta giderek artığını belirten Fotoğrafçı Şagin Avcı; “Başta gençler olmak üzere, her yaştan insanın fotoğrafa olan bakışını değiştiren teknolojik gelişmeler, fotoğrafın çok daha ileri düzeye geleceğinin işaretidir. Yeni nesil gençlerin bir hayli ilgi gösterdiği nu tarz yarışmalar, fotonmaratonlar, fotosafariler insanların ufkunu açmakta, fotoğrafın ilerki yıllarda nasıl bir seyir izleyeceğinin ipuçlarınıda vermektedir.
Bunun için açılan fotoğraf yarışmaları, fotoğrafın gelişmesine, sevilmesine teşvik edilmesine de bir nevi önayak olmaktadırlar” dedi.

Aldığı 3.lük ödülene bir hayli sevindiğini, bu ödülün kendisi için moral ve motivasyon aşıladığını belirten Avcı; “bu ödül bir başka yarışmada birincilik kazanmam için bana moral ve motivasyon aşıladı. Duaları ve bilgileri ile bana desetk olan tüm gönül dostlarıma teşekkür ederim” dedi.
www.balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu