Advert
Advert
Advert

Urfalı Bu manzaralardan bıktı!

Şanlıurfa’da bilinçsiz sürücüler tarafından yola park edilen araçlar yüzünden kilitlenen yollara şahit olmaktan Şanlıurfalı vatandaş bıktı

Urfalı Bu manzaralardan bıktı!
Urfalı Bu manzaralardan bıktı! admin

(Ş.URFA-RUHA AJANS) – Şanlıurfa’da bilinçsiz sürücüler tarafından yola park edilen araçlar yüzünden kilitlenen yollara şahit olmaktan Şanlıurfalı vatandaş bıktı.

Zaten herhangi bir trafik ve şehir hesaplaması yapılmadan yapılan yollar bir yanadursun, bir de buna bilinçsiz sürücüler eklenince trafikte araçla seyretmek eziyet halini alıyor. Bu eziyet özellikle BELSAN otobüslerinde şoförlük yapanlar için hat safhada… Eyyübiye ilçesi Yusufpaşa Mahallesi Asfalt caddesi olarak bilinen otobüs güzergahında bilinçsiz sürücüler tarafından pakr edilen araçlarla birlikte yoldan geçmek eziyet oluyor. Uzun 63 ring hattı araçları yoldan geçemedikleri için hem yolcular hem de şoförler mağdur oluyor.

Bilinçsiz sürücülerin yolun ortasına park ettikleri araçlar belediye otobüsleri ve diğer büyük araçların geçişine müsaade etmeyince trafik kilitleniyor. Vatandaşlar yolun zaten gün içerisinde çok yoğun olarak kullanıldığını, üstüne bir de bu tarz bilinçsiz şoförler yüzünden 100 metrelik mesafeyi 15 dakikada geçebildiklerini dile getirdiler.

Yetkililerden bu sorunları çözecek bir yöntem talebinde bulundular.

hem yolcular hem şöför
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bülent d.     2017-09-26 Alın size çözüm: Çekeceksin aracı ototparka içinde her kim ne varsa, bak bakalım bir daha orta yere bırakıyormu aracı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı