Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfalı Bekirden Evetçilere hakaret

Urfalı Bekirden Evetçilere hakaret

Giriş Tarihi: 4 Kasım 2010 Perşembe 09:37
Urfalı Bekirden Evetçilere hakaret

Önce Hürriyetten, ardından da Habertürkten kovulan ve Cumhuriyetin kucak açtığı Urfalı Bekir Coşkun, hakaret dolu yazılarını sürdürüyor. Coşkun bu kez de referandumda evet oyu verenleri aşağıladı.

AK Partiye oy verenlere göbeğini kaşıyan adam diyerek tartışılan Bekir Coşkun, bu kez yüzde 58i nohut torbası için oyunu satmakla suçladı.

Yüzde 42nin Cumhuriyet sevdası ile dolu olduğunu yazan, Coşkun, Yüzde 42, yüzde 58den daha büyüktür iddiasında bulundu. Yine ismini vermediği bir yazara da ahmak dedi.

YÜZDE 42 DAHA BÜYÜKTÜR

Yüzde 42yi öve öve bitiremeyen Coşkuna göre bu kesim Türkiyenin aydınlık yüzü. Hayır cephesinin neden büyük olduğunu yazdı.

(...)Yazı yazamadığım için o günlerde, içimde kaldı, işte şimdi söylüyorum: Yüzde 42, yüzde 58den daha büyüktür usta...
42nin içinde soran ve sorgulayanlar vardı; eğitimliler, aydınlar, doktorlar, mühendisler, bilgisayar programcıları, akademisyenler, avukatlar, şairler, edebiyatçılar, ekonomistler, işadamları, üniversiteliler, öğretmenler...
Soran ve sorgulayan; bankacı, esnaf, çiftçi, işçi, polis, hemşire, memur...

NOHUT TORBASI İÇİN EVET

Ardından sözü yüzde 58e getirdi ve ağır sözlerle eleştirdi.. Göbeğini kaşıyan adama nohut için oyunu satanları da ekledi:

(...)Ama yüzde 42nin içinde, referandum öncesi evet diye yırtınan, referandumdan sonra olanları görünce oturup pişmanlık yazısı yazan o ahmak yoktu...
Göbeğini kaşıyan adam da yoktu yüzde 42nin içinde...
Nohut torbası için Evet diyen de...

Yüzde 42, yüzde 58den daha büyüktür...
Olmaz mı?...
Niye, işine geldiğinde Bir Türk dünyaya bedeldir diyorsun ya!..

CUMHURİYET SEVDASI YÜZDE 42DE İDDİASI

Eleştiri dozunu artıran Coşkunun evet oyu verenlere öfkesi dinmedi. Yüzde 58i çıkarcı, korkak ve menfaatçi ilan etti:

(...)Ama en önemlisi, yüzde 42nin büyüklüğü, içinde Cumhuriyet sevdası taşıyanların olmasındandır... Bu topraklan dünya güçlerinin elinden alan, onun üzerinde devlet kuran, ona Cumhuriyet adını veren ve şimdi Cumhuriyetinin üzerine titreyen sevda vardır yüzde 42nin içinde...
Nohutçular yok...
Kendi çıkarını ülkesinden daha çok sevenler/biat edenler, korkanlar, sinenler, susanlar olmaz orada../ Onun için yüzde 42, yüzde 58den büyüktür...)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com