Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfalı Bekirden Buraya Kadar

Urfalı Bekirden Buraya Kadar

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2010 Pazartesi 11:08
Urfalı Bekirden Buraya Kadar

Habertürkden kovulmasının ardından herkesin Sözcü gazetesine geçmesine kesin gözüyle baktığı Şanlıurfalı yazar Bekir Coşkun sürpriz bir karar aldı ve, Köşe yazarlığını bırakacağını açıkladı.

Habertürk Gazetesi ile yolları ayrılan gazeteci, yazar Bekir Coşkunun bundan sonra ne yapacağı merak konusuydu. Kararını veren Bekir Coşkun herkesi şaşırtacak bir şekilde Köşe yazarlığını bırakacağını açıkladı.

Habertürk Gazetesi ile yollarını ayıran gazeteci Bekir Coşkun, ‘’Köşe yazarlığını bırakmayı düşünüyorum’’ dedi. Coşkun, Gazeteport’a yaptığı açıklamada, ‘’Önümde dört alternatif var. Üç medya kuruluşundan teklif aldım. Dördüncü alternatif de köşe yazarlığına nokta koymak. Benim için dördüncü alternatif daha ağır basıyor’’ dedi.

Habertürk’ten ayrılma sürecinde, Hürriyet’te yaşadığı son dönem gibi, zor günler geçirdiğini vurgulayan Coşkun, 15-20 gün dinlendikten sonra karar vereceğini belirterek şunları söyledi:

‘’Bugünkü ortamda köşe yazarlığı giderek daha da zorlaşıyor. Bu ağır yükü taşımakta ben de zorlanıyorum. Önümde dört olasılık var. Habertürk sonrası, üç ayrı medya kuruluşundan çalışma teklifi aldım. Şimdilik düşünüyorum. Ama benim için dördüncü bir alternatif daha var. O da köşe yazarlığını bırakmak. Bu alternatif daha ağır basıyor. ‘’

‘’DUVARA YAZARIM, KİTAP YAZARIM’’

Bekir Coşkun, köşe yazarlığını bıraktığı taktirde yazmaktan vazgeçmeyeceğini ve kafasında bir kitap projesi olduğunu da açıkladı. Coşkun ‘’ Kitap yazmayı düşünüyorum. Kitabımı yazarken boş duvar bulursam oraya da yazarım. Yazmaktan kopamam ama, köşe yazarlığına artık son vermek, benim için ciddi bir düşünce’’ dedi.

Bugüne kadar çalıştığı kurumlardan kendi isteği ile ayrılmadığını da vurgulayan Coşkun, ‘’ Gururum incinirse, ayrılmam gerektiğini hissettim ve ona göre davrandım. Habertürk’te ise bu fırsatım olmadı. Endişe, baskı, korkuya karşı dik durmak, okuyucuya karşı sorumluluk ve yalan söylememek gibi ilkelerimden taviz vermedim. Bundan sonra da vermem’’ diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com