Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfakart'a Rakip KENT KART Geliyor

Urfakart'a Rakip KENT KART Geliyor

Urfakart sistemi dışında kalan toplutaşıma esnafı 125 üyesiyle elektronik bilet sistemini araştırmaya başladı.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2013 Perşembe 20:34
Urfakart'a Rakip KENT KART Geliyor

İlk olarak Türkiyede deneyimli firma olan KENT KART firması ile iletişime geçildi.Önümüzdeki günlerde esnaf toplantısı düzenlenerek sistem  şirket tarafından anlatılacak.Bu toplantılara aracılık edecek deneyimli avukat Hüseyin öztürk tarafından sistemin artıları, eksileri ve hukuki yapısı anlatılmış olacaktır.

Urfa’da 75 belediye otobüsü ve Belsan a.ş’nin esnaftan kiraladığı 150 Halkotobüsü ile 225 otobüs Urfakart sisteminde çalışmaktadır.Esnaftan kiralanan araçların belsan a.ş’de bir yıl kiralık süresi kalmıştır.

Bu konuda çalışmalarını anlatan s.s 8 nolu koperatif başkanı  Mehmet Emin AK ‘’ Adil ,paylaşımcı bir sistemin kurulması için üzerimize düşen görevi yerine getirecegiz sistem dışındaki 125 esnafımızın imzaları ile birlikte belsan a.ş’de olan esnaflarımızıda bilgilendirip bir yıl içinde 275 özel halkotobüsü olarak KENT KART üzerinden kendi sistemimizi kuracağız.

Urfakart sisteminde bize dayatılan yüzde 9,5 luk kart kesintisi,reklamlardan,promosyonlardan hiçbir pay alamadığımız gibi, bunun yanında organize olamayan bir sürü muamelesi üzerinden aşağılandık,artık esnafta  iki yıl önceki esnaf değil ,aleyhine ve lehine olan durumları bu iki yıllık sürede çok iyi gördü.Bir çok ilde iki farklı kart sistemi kullanılıyor.Bunlardan bir örnekte inşallah urfa olacaktır''dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com