Reklamı Geç
Advert
Advert

Urfa'daki üçüz bebekler maaşa bağlandı

Üçüz bebekleri olduktan sonra işten çıkartılan ve bebeklerine bakmakta güçlük çeken Beştaş çiftine Şanlıurfa Valiliği sahip çıktı.

Urfa'daki üçüz bebekler maaşa bağlandı
Urfa'daki üçüz bebekler maaşa bağlandı

Yerel medyada "Üçüz çocukları oldu mama alacak paraları yok" başlığıyla çıkan haberlerin ardından Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün talimatıyla; Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü inceleme başlattı.
 
Konuyla alakalı sosyal inceleme başlatan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Beştaş ailesine sosyal ekonomik destek bağlandı. Bu zor zamanlarında devletin yanlarında olduğunu bilmenin kendilerini iyi hissettirdiğini ifade eden Baba İsmail Beştaş, "Başta Valimiz İzzettin Küçük ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz olmak üzere duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İsmail ve Serap Beştaş çiftinin evliliklerinin üçüncü yılında üçüz çocukları olmuş, baba İsmail Beştaş bronşit tehlikesi geçiren çocuklarının tedavisi için sık sık izin aldığı gerekçesiyle işten çıkartılmış ve maddi yetersizlik nedeniyle çocuklarına bakmakta güçlük çekiyordu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı