Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa'daki Tarım Fuarını Bakın Kaç Kişi Ziyaret Etti

Urfa'daki Tarım Fuarını Bakın Kaç Kişi Ziyaret Etti

Şanlıurfa’da bu yıl 3.’sü düzenlenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda ziyaretçi sayısı beklenenin üzerinde gerçekleşti. Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarına yoğun ilgi vardı! Bakın tarım fuarını kaç kişi ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2016 Pazartesi 15:01
Urfa'daki Tarım Fuarını Bakın Kaç Kişi Ziyaret Etti

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 3- 6 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenen açılışını Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’in yaptığı Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı yaklaşık 28 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi. 

Geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl düzenlenen fuara ilginin oldukça fazla olduğunu kaydeden Kaya, çoğunluğunu ulusal bazlı firmaların oluşturduğu 170 firmanın fuarda stand açtığını ifade etti. 

Fuarların önemine de değinen Kaya, fuarların bir ilin ekonomisine, ve tanıtımına oldukça katkı sunduğunu ve ziyaretçilere yeni teknolojileri tanıma fırsatı verdiğini açıkladı. 

Fuar aracılığıyla çevre illerden gelen insanların çeşitli sektörlere katkı sağladığını belirten Kaya; “ Fuarımız daha güzel olabilirdi. Insanların ihtiyaçlarını giderebileceği alanların olması fuarları daha etkin kılmaktadır. Ilimiz coğrafi açıdan olukça önemli bir merkezde yer almaktadır. Çok verimli tarım arazilerine ve uygun iklim koşullarına sahip bir ildeyiz. Her alanda markalaşmalıyız. Kalıcı Fuar alanının olmasına önem veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’ye bu yöndeki çalışmalarını hızlandırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Fuar alanımız olmamasına rağmen bu yıl ki fuarımız oldukça görkemli geçti ve katılımcı sayımız beklenenin üzerindeydi. Temennimiz önümüzdeki yıl düzenlenecek olan fuarları kalıcı fuar alanımızda daha teknolojik bir ortamda gerçekleştirmektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com