Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa'daki İş dünyası Çelik'in bakanlığını olumlu karşıladı

Urfa'daki İş dünyası Çelik'in bakanlığını olumlu karşıladı

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in görevi devir teslim törenine katıldı. Mehmet Kaya, Çelik'in bakanlığı için "isabetli bir karar" diyerek olumlu karşıladı.

Giriş Tarihi: 26 Kasım 2015 Perşembe 14:45
Urfa'daki İş dünyası Çelik'in bakanlığını olumlu karşıladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in görevi devir teslim törenine katılan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Urfa milletvekiline verilmesinin kendilerini çok sevindirdiğini ifade etti. 

Önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik’in kente çok önemli projeler kazandırdığını hatırlatan Kaya, "Tarım şehri olan ilimize Sayın Bakanımızın tarım alanında çok katkılarının olacağını düşünüyoruz. Bundan sonra tarımla ilgili bütün sorunlarımızın çözüleceğine inanıyoruz. Şanlıurfa’ya tarımla ilgili daha fazla yatırımın yapılmasını istiyoruz. Şanlıurfa tarım yönünden hak ettiği yere gelecek ve tarımsal sanayi de önemli adımların atılacağını temenni ediyoruz. Bakanımızın çiftçinin, sanayicinin ve tüccarın sorununu bilen biri olarak daha iyi çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı’nın Tarım şehri olan Şanlıurfa’dan seçilmesi isabetli bir karar. İnşallah ilimize ve ülkemiz için hayırlı olur.” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com