Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Urfa'daki İdarecilere Verimlilik Eğitimi

Urfa'daki İdarecilere Verimlilik Eğitimi

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Verimlilik Birimi tarafından Şanlıurfa’da görev yapan tüm idareciler Eğitime tabi tutuldu.

Giriş Tarihi: 29 Mart 2013 Cuma 20:47
Urfa'daki İdarecilere Verimlilik Eğitimi

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Verimlilik Birimi tarafından Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesi konferans salonunda Şanlıurfa’da görev yapan tüm idareciler (Hastane Yöneticileri, Hastane Başhekimleri, Başhekim Yardımcıları, İdari Mali Hizmetler Müdürleri ve Yardımcıları, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri ve Yardımcıları ve Kalite Yönetim Direktörleri )Eğitime tabi tutuldu.
Eğitim Genel sekreterlik verimlilik birimi tarafından gerçekleştirildi. Eğitimde konuşma yapan Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan SULHAN; Tüm idarecilere vatandaş için yapılan her işin arkasında olduğunu söyledi. Bu gün Şanlıurfa’da çalışan kalbeBy pas ameliyatı yapılıyorsa, Mikro cerrahi ameliyatları yapılmaya başlanmışsa, kapalı eklem ameliyatlarında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmişsek bu siz idarecilerin hastaya, hastalığa, vatandaşa verdiğiniz önemi göstermektedir. Biz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak sizlere yön göstermeye geldik amacımız sadece vatandaşa hizmettir, kaynakların etkin ve verimli kullanılması konusunda sizlere rehberlik etmek için buradayız dedi.
Daha sonra eğitime kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği verimlilik sorumlusu Dr. Erol ERKAN,  Uzman İbrahim Halil İNAKÇI, Uzman Serkan UÇAN ve verimlilik birimi Bilgi işlem sorumlusu Metin EROĞLU tarafından eğitimler verildi. Eğitim sonrası katılımcılara kokteyl verildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

ŞANMED'ten ilk, bademcik ameliyatı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com