Advert
Advert
Advert

Urfa’daki hastanenin araçları haczedildi

Eyyübiye’deki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin temizlik ihalesini kazanan şirketin ortakları arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle araçlara haciz işlemi uygulandı.

Urfa’daki hastanenin araçları haczedildi
Urfa’daki hastanenin araçları haczedildi admin
 
( ŞANLIURFA – RHA ) Eyyübiye’deki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin temizlik ihalesini kazanan şirketin ortakları arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle araçlara haciz işlemi uygulandı. Hastane Başhekimi Faruk Günak, ”Ortak iki firma arasındaki sorun nedeniyle haciz işlemi gerçekleştirildi. Hizmetlerin aksamaması için çalışma yapıyoruz.” dedi.
 
Eyyübiye bölgesinde hizmet veren Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yine bir özel şirketin kendi ortakları arasındaki sorun yüzünden haciz işlemi ile karşı karşıya kaldı. İcra memurları, hastanede yaptıkları sayım işleminin ardından cihazları hastane yetkililerine teslim etti.
 
HACİZ İŞLEMİNİN HASTANEYLE BİR İLGİSİ YOK
 
Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Faruk Günak, gazetecilere yaptığı açıklamada, haciz işleminin hastaneyle bir ilgisinin bulunmadığına dikkat çekti. Günak, uzun zamandır iki firma arasında yaşanan sorundan dolayı sıkıntıların meydana geldiğini hatırlatarak hastanedeki hizmetlerin aksamaması için çalışmalar yaptıklarını söyledi.
 
TEMİZLEME VE SÜPÜRGE MAKİNELERİNE HACİZ GELMİŞTİR
 
Günak, şunları kaydetti:”Hastanemizin 2’nci ve 3’üncü şahıslara borcu yoktur. Hastanemize gelen herhangi bir haciz kararı söz konusu değildir. Olup bitenlerle ilgili hastane yönetimi olarak hizmetin aksamaması için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu olaydan dolayı da hastanemizde herhangi bir hizmet aksaması meydana gelmeyecektir. Temizleme ve süpürge makinelerine haciz gelmiştir.”
Faruk Günak Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!