Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Urfa'daki hastanelerin içler acısı durumu...

Urfa'daki hastanelerin içler acısı durumu...

ŞANLIURFA-Urfa'nın harran ilçesinde muayene için hastaneye gelen hastaların içler acısı durumu. Sosyal medya'da paylaşılan bu fotoğraflar sonrası Şanlıurfa kökenli CHP'li milletvekili Mahmut Tanal millete adeta yalvardı.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2016 Perşembe 12:43
Urfa'daki hastanelerin içler acısı durumu...

BALİKLİGOL.COM - Urfa'nın harran ilçesinde muayene için hastaneye gelen hastaların içler acısı durumu.
Sosyal medya'da paylaşılan bu fotoğraflar sonrası Şanlıurfa kökenli CHP'li milletvekili Mahmut Tanal millete adeta yalvardı.

Okuma yazma bilmeyenlerin büyük çoğunluğunu kadınlar oluşturduğunu dile getiren Mahmut tanal, "Lütfen AKP'ye destek vermeyin" diyerek adeta urfalılardan rica etti.

İŞTE TANAL'IN O AÇIKLAMASI:

"Okuma yazma bilmeyenlerin büyük çoğunluğunu kadınlar oluştururken, Şanlıurfa yüzde 10'luk oranıyla okuma yazma oranının en düşük olduğu il Ş.URFA;Harran Devlet Hastahanesinde tedavi olmak isteyen vatandaşlarımız mağdur olduklarını fotoğraf ıle paylaştılar. Şanlıurfa'lılar hastahanede tedavi olmak için bu mağduriyeti yaşayan başka bir il yok. Lütfen AKP'ye destek vermeyin" 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Olan yine Şanlıurfalılara oluyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com