Advert
Advert
Advert

Urfa'daki hastalara çiğköfteli terapi VİDEO

Şanlıurfa Balıklıgöl hastanesi bir ilk gerçekleştirerek hasta ve hasta yakınlarına çiğköfteli sıra gecesi düzenledi.

Urfa'daki hastalara çiğköfteli terapi VİDEO
Urfa'daki hastalara çiğköfteli terapi VİDEO

Şanlıurfa Balıklıgöl hastanesi bir ilk gerçekleştirerek hasta ve hasta yakınlarına çiğköfteli sıra gecesi düzenledi. ŞanlıurfaBalıklıgöl devlet hastanesi hastane yemekhanesinde hasta ve hasta yakınların çiğköfteli sıra gecesi düzenledi. Hastane yemekhanesinde toplanan hasta ve hasta yakınlarına akşam yemeği verildi ardında saz ekibi eşliğinde çiğköfteli sıra gecesi düzenlendi.
Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren Hastane baş hemşiresi Gülay Çardak” Biz sürekli hasta ve hasta yakınlarıyla diyalog halindeyiz burada yatmakta olan hasatların refakatçilerine biraz moral vermek açısından böyle güzel bir ortam yarattık”dedi.
Balıklıgöl mali idari işler şube müdürü Adil Yılmayan ise” Biz zaman zaman uzun süre kalan hastaların ve hasta yakınlarının onarı rahabilete etmek, onları motive etmek için böyle etkinlikler düzenliyoruz böyle bir ortamla hastaların bir nevi ortamlarını değiştiriyoruz moralleri düzeliyor bu sefer diğerlerinden bir farklı olarak sıra geçesi düzenleme şeklinde yaptık uzun süre kalan hastaların taburcu otluktan sonra da evlerine gidip hastalık konusunda ne durumda olduğunu hastalığın geçip geçmediğini evlerinde soruyoruz”dedi.
Görüşlerini belirten hasta yakınları hastane bize büyük bir sürpriz yaptı. Biz uzun süre yatan hastalarımız yanında kalıyoruz hastalarımızla birlikte güzel moral olduğunu belirtiler. Hastanede düzenlene sıra gecesinde hasta ve hasta yakınları doyasıya müzik eşliğinde eğlenirken uzun süre özlemine çektikleri çiğköftenin tadına vardılar.
Kaynak: Urfahaber24.com

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Balıklıgöl Devlet Hastanesi Sıra Gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı