Advert
Advert
Advert

Urfa'daki bu "Dilek ve Temenniler duvarı" kitaplaştırılacak

Şanlıurfa'da bir kırtasiye dükkanı, gelen müşterileri için oluşturduğu Dilek ve Temenniler Duvarına yazılanlar kitaplaştırılacak.

Urfa'daki bu
Urfa'daki bu

İlke kez 1  yıl önce müşteriler otursun diye konulan bankların üzerindeki duvara sık sık yazılar yazıldığını gören Şanlıurfa Bahçelievler'de bulunan VİP Kırtasiye  işletmecisi, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla onların dilek ve temennilerini yazmaları için duvarı oluşturmuş.

1 YILDA DUVARDA YER KALMADI

Bir yıl önce oluşturulan duvarda yer kalmadığını söyleyen işletme çalışanı Yusuf Garzanlı, bazılarının öğretmenlerine hakaret içeren yazıları yazmasından şikayetçi.

Herkesin her istediğini yazabildiğini söyleyen işletme çalışanı Yusuf Garzanlı; "burada kimin ne yazdığına bakılmaz. yazan yazısını asıp gidiyor. isterse altına imza atabilir. yazılanlar dilekte olabilir temenni de... İsteyen şiir ve ya temenni de yazabiliyor. Hatta küfür yazanlar dahi var" dedi.

BU YAZILARI KİTAP HALİNE GETİRECEĞİZ

Bir yılda beklediğimizden de fazla duvar yazısı geldiğini söyleyen Garzanlı; "biz bu yazıların hepsini toplayıp 9. ayda kitaplaştıracağız. çok önemli yazılar var. bunları kayıt altına almak için kitaplaştıracağız" dedi.

işte o duvar yazılarından bazıları:

 

Haber: www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı