Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfa'daki bir Yerel gazeteden ‘altın’ kampanyası

Urfa'daki bir Yerel gazeteden ‘altın’ kampanyası

Şanlıurfa'da yerel bir gazete, okuyucularına yönelik ilginç bir kampanya başlattı.

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2015 Çarşamba 09:40
Urfa'daki bir Yerel gazeteden ‘altın’ kampanyası

 Gazete her ay okuyucularından bir kişiye çeyrek altın verecek. Şanlıurfa’da okuyucuya daha çabuk ulaşıp ve gazetenin okunurluğunu artırmayı amaçlayan yerel bir gazete, ilginç bir kampanya başlattı.

Gazete, okuyucularından her ay bir kişiye çeyrek altın vereceğini açıkladı. Kampanya ile ilgili bilgi veren gazetenin imtiyaz sahibi Tahir Gülebak, gazete muhabirlerinin aboneleri ve okuyucuları ziyaret ederek, gazetede yer alan haber veya yazılarla ilgili bir takım sorular yönelteceğini soruları en çok doğru cevaplayan bir aboneye çeyrek altın hediye edileceğini, söz konusu kampanyanın yılsonuna kadar devam edeceğini belirtti.

Okuyucuların dikkatini gazetelerine çekebilmek için böyle bir kampanya başlattıklarını belirten Gülebak, “Eskiden insanlar gazetelerin sayfalarını çevirip ya bir kenara atıyor ya da sofra yapıyordu. 'Her an Urfanatik muhabirleri kapınızı çalabilir' sloganıyla başlattığımız kampanya kapsamında, muhabirlerimiz aboneleri ve okuyucuları ziyaret ederek, gazetede yer alan haber veya yazılarla ilgili bir takım sorular yöneltecek. En çok doğru cevabı veren kişi altını kazanacak.” dedi.

Daha önceleri de okula giden öğrencilerin görüşlerini gazetede yayımlama kampanyası düzenlediklerini ifade eden Gülebak, bu kampanyalarla kentteki yerel basının seviyesini daha yukarılara çıkarmayı amaçladıklarını söyledi. (Osman Gülebak-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com