Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİN

URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİN

Şanlıurfa’daki Heyecanını yitirmiş, çözümden fazla sorun üreten bürokrat ve müdürler gitmesi için STK’lardan siyasilere çağrı yapıldı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi 11:43
URFA’DAKİ BAŞARISIZ BÜROKRATLAR GÖNDERİLSİNBir memleketin kalkınmasında veya geri kalmasında önemli etkenler vardır. Bunlardan birisi de bürokratlardır, kurum amirleridir.
Konu ile ilgili olarak görüşlerini açıklayan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun "İlimiz 2 milyona yaklaşan nüfusu ve jeopolitik konumu dolayısıyla çok önemli yer teşkil etmektedir. Bunun için gelişen Türkiye'ye ayak uydurması ve komşu illere göre daha hızlı gelişmesi için ufku geniş, genç, dinamik, girişken, aktif bürokrat ve müdürlere ihtiyacımız var. Şanlıurfa'nın bu ağır yükünü kaldıramayan mevcut bazı müdür ve bürokratlar gitmeli yerlerine yukarıda belirttiğim özelliklere sahip yeni ve taze kanların gelmesi gerektiğini savunan Mehmet Altun "Heyecanını yitirmiş, çözümden fazla sorun üreten bürokrat ve müdürler gitmeli yerlerini genç ve dinamik müdürlere bırakmalı, Başta Sayın Bakanımız Faruk Çelik olmak üzere tüm yetkililere sesleniyorum artık Şanlıurfa'yı 20 yüzyılda Avrupa şehirleri ile yarıştıracak yeni bürokrat ve müdürlere ihtiyacımız var" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com