Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfa'da Yerel Gazete Sayısının 28'den 8 Düşmesi Başarı

Urfa'da Yerel Gazete Sayısının 28'den 8 Düşmesi Başarı

Şanlıurfa’da yerel basının güçlendirilmesi çalışmaları kapsamında yerel medya temsilcileri Vali İzzettin Küçüğü makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2014 Çarşamba 08:47
Urfa'da Yerel Gazete Sayısının 28'den 8 Düşmesi Başarı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük kamu kurumların güçlü bir yerel basının oluşturulması ve desteklerin sağlanacağını belirtti.

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Şükrü Kılıç ise Şanlıurfa’da 28 yerel gazete sayısının 8’e düşmesinin büyük bir yenilik olduğunu belirterek güçlü bir yerel basın oluşturulması için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ü makamındaki ziyarete, Olay Gazetesi Yazılı İşleri Müdürü Celal Çiftçi, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Şanlıurfa Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Güler, Şafak Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ayhan, Yeniurfa Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şahban Kılıç, Urfastar Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Uzun, Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Başkanı Şükrü Kılıç ve Basın ve Enformasyon Şanlıurfa Şube Müdürü Şerafettin Akın katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com