Advert
Advert
Advert

Urfa'da Vatandaşın kafası iyice karıştı

Haliliye Belediyesi’nden iddiaları yalanlayan bir açıklama yapılırken bir gün sonra Özaşık, birtakım belgeler paylaştı.

Urfa'da Vatandaşın kafası iyice karıştı
Urfa'da Vatandaşın kafası iyice karıştı admin

( ŞANLIURFA – RHA ) www.internethaber.com köşe yazarı Süleyman Özışık, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa gündemi ile ilgili ele aldığı köşe yazısı kentte bomba gibi yankılanmıştı. Haliliye Belediyesi’nden iddiaları yalanlayan bir açıklama yapılırken bir gün sonra Özaşık, birtakım belgeler paylaştı.

Bankamatik çalışanlarla ilgili iddialar Türkiye gündemine oturdu. Özışık’ın iddialarına Haliliye Belediyesi’nden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada,”www.internethaber.com internet sitesinde, bizzat Haliliye Belediyesinin ismi geçerek yayımlanmış olan köşe yazısında bahsedilen kişiler ve bu yazıya istinaden sosyal medyadaki paylaşımlarda bahsedilen kişiler, kesinlikle Haliliye Belediyesinde çalışmamaktadır. Haliliye Belediyesi bünyesindeki herhangi bir şirkette de çalışmamaktadır.”denildi.

ÖZIŞIK: DEMİRKOL BEYEFENDİ UMARIM MAHCUP OLMAZ

Süleyman Özışık, Haliliye Belediyesi’nin yalanlama açıklamasının ardından resmi twitter hesabından bugün yine gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı. Özışık, Twitter hesabından yaptığı açıklamada: “SGK kayıtları, maaş bordroları ve işe giriş belgeleri olmasına rağmen Haliliye Belediyesi Abdulhamid Geçili bizde çalışmıyor’ açıklaması yaparak yalanlamaya çalışıyor.  Belediye Başkanı Sayın Fevzi Demirkol beyefendi beni mahkemeye vereceğini açıklamış ama umarım mahcup olmaz. Çünkü elimdeki belgeler yanıldığını veyahut yanıltıldığını gösteriyor.” ifadelerine yer verdi.

SÜLEYMAN ÖZIŞIK'IN O YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!...

HALİLİYE BELEDİYESİNİN AÇIKLAMASINI OKUMAM İÇİN TIKLAYINIZ...

iddiaları yalanlayan SÜLEYMAN ÖZIŞIK HALİLİYE BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret