Advert
Advert
Advert

Urfa'da Tekelleşme LPG fiyatlarını uçurdu

Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan LPG sorunu, yine vatandaşların sorunu olmaya devam ediyor.

Urfa'da Tekelleşme LPG fiyatlarını uçurdu
Urfa'da Tekelleşme LPG fiyatlarını uçurdu admin
( ŞANLIURFA – RHA ) Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan LPG sorunu, yine vatandaşların sorunu olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce kırılan tekel,  bu sabah artan fiyatlarla yine iş birliğine mi gidildi sorusunu akıllara getirdi. LPG litre fiyatının 2,32’den 2,82’ye çıkması gizli güçlerin tekrardan devreye girdiğini gözler önüne serdi.
 
Kent basının başlattığı kampanyayla LPG tekeli geçen yıl yıkılmıştı. Yaklaşık 1 yıl kent sakinleri, araçlarına ucuz yakıt alma fırsatı bulmuştu. Oluşan o durum, vatandaşlar ve sürücüler tarafından takdirle karşılandı. Sabah saatlerine işine ve dışarıya çıkanlar, gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşadı. Petrol istasyonların tabelalarında artan fiyatları görünce tepkiyle karşıladı. Eski gizli güçlerin devreye konulduğunu belirten vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti.
 
İSTASYON SAHİPLERİ YİNE AĞIZ BİRLİĞİ YAPMIŞ
 
Vatandaşlar, yaptıkları açıklamada,”Şanlıurfa’da ki istasyon sahipleri yine ağız birliği yapmış ve fiyatları 2.8 civarında sabitlemişler. Şanlıurfa’da zaten var olan elektrik kesintilerinin yanı sıra Şanlıurfa istasyoncular birliğinin ortak karar alıp LPG fiyatlarını bir anda yükseltmesi, Urfa’ya yapılan darbe üzerine darbenin göstergesidir.”ifadelerine yer verdi.
Urfa'da Tekelleşme Urfa'da lpg fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     2017-08-04 yine başladılar. Allah hakkımızı yiyeni kahretsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle