Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Urfa'da Suriyeye yardımlar gitmeye devam ediyor

Urfa'da Suriyeye yardımlar gitmeye devam ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşlarından oluşan İnsani Yardım Platformu tarafından iki adet İnsani Yardım TIR’ının Suriye’ye gönderildiği programa katıldı.

Giriş Tarihi: 8 Temmuz 2014 Salı 03:58
Urfa'da Suriyeye yardımlar gitmeye devam ediyor


Yardım TIR’larının gönderilmesi programında Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e, Genel Sektreter Balamir Gündoğdu ve İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem eşlik etti.

Bir çok yardım malzemesinin yer aldığı yardım TIR’larının önünde açıklama da bulunan İnsanı Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem, “Ramazan Ayının içerisinde olmamız münsebetiyle merhamet duygularının kabardığı bir aydayız. Bu gün Suriyeli kardeşlerimize 151 ve 152’inci TIR’ımızı göndereceğiz. Bu çalışmalarımıza ilk günden bu güne Valiyken de Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da hep yanımızdaydı. Kendilerine teşekkürlerimizi ifade ediyorum” dedi.

Hayırsever bir iş adamı tarafından  bağışlanan 30 ton  gıda yardımının yer aldığı TIR’larla birlikte Suriye’ye 152’inci yardım TIR’ının gönderildiği belirtildi.

YORUMLAR
  • yorum2014-07-08 10:37:04hüseyin okçu

    bence Ahmet bey siz çok haklısınız! gönderin ama her seferinde sanki ceplerinden veriyorlar gibi bir havayla poz veriyorlar. oysa bunların hiç biri 5 kuruş vermez.

  • yorum2014-07-08 09:32:34ahmet büzükmez

    hayır sever iş adamı yardım yapıyor adı yok görüntüsü yok eyvallah, ya bunlara ne oluyor sürekli kamera önlerinde pozlar, Allah rızası kalkmış, riya kokan hareketler, yardım işinin bile içine ettiniz.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com