Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa'da Şehir kimliği masaya yatırıldı

Urfa'da Şehir kimliği masaya yatırıldı

Şanlıurfa şehir kimliği çalıştayı Toplantısı yapılıyor.

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2015 Perşembe 10:33
Urfa'da Şehir kimliği masaya yatırıldı

Şanlıurfa Nevali otelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa düzenlendiği Çalıştaya Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in yanı sıra;  Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı ve Çalıştay Koordinatörü Zekeriya Erdem, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Bakanlık ve Büyükşehir yetkilileri, Sivil toplum temsilcileri, Akademisyenler, Yerel Bürokrasi temsilcileri, kanaat önderleri, Kültür- Sanat, Spor ve medya temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Zekeriya Erdem; "insanlar şehirleri, şehirler ise insanları yetiştiriyor. Bir Afrika atasözü derki, bir insan yetiştirmek için bir köy kur, der. Biz bu toplantı ile kaybedilmiş kazanma, var olan olanı korumak ve yeni değerler oluşturmak" dedi. 

Daha sonra bir selama konuşması yapmak için kürsüye çıkan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, katılımcılara teşekkür etti. 

Şanlıurfa Şanlıurfa'nın bir çok sorununun olduğunu söyleyen Güvenç; "En büyük sorunların başında çarpık kentleşme gelmektedir. Biz bu toplantıda sizlerden alacağımız bilgilerle yolumuzun aydınlanacağına inanıyorum. Bu toplantının şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. " diye konuştu. 

Toplantı daha sonra masa düzeni şeklinde devam etti. 

Saat 10:00'da başlayan Toplantı, yaklaşık 4 saat sürrdü.

Haber : Mehmet Guli Aslan / WWW.balikligol.com

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com