Advert
Advert
Advert

Urfa'da Satranç heyecanı sona erdi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği Satranç İl Birinciliği ve Yaş grupları satranç turnuvası sona erdi.

Urfa'da Satranç heyecanı sona erdi
Urfa'da Satranç heyecanı sona erdi

Satranç heyecanı sona erdi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliğinin düzenlediği Satranç İl Birinciliği ve Yaş grupları satranç turnuvası sona erdi. Bahçelievler Gençlik Merkezinde düzenlenen turnuvaya yaş gruplarından 118 ve İl Birinciliği Şampiyonasına ise 75 sporcunun katıldı. Turnuva sonunda dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verildi..
Satranç'ın son derece önemli bir spor olduğunu söyleyen Gençlik Hizmetleri ve  Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız  “  Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu sene satranç'a büyük  önem verdik. Çünkü gençlerimize önem ve değer veriyoruz. Onların kendilerini geliştirmeleri için her alanda turnuvalar düzenliyoruz. Onlara spor sevgisini ve kendilerini geliştirmeleri için imkanlar sunuyoruz. Bu turnuva'da onlardan birisidir. Katılan sporcularımızın hepsine teşekkürlerimi ifade ediyorum  ” dedi.
Satran İl Temsilcisi Süleyman Sami Kars ise düzenlenen satranç turnuvasına ilginin yoğun olduğunu ifade ederek, '' Son zamanlarda satranç'a ilgi artmaya başladı. Bu da bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Ayrıca düzenlemiş olduğumuz turnuva'ya katılım yoğundu. Bütün sporcularımızın hepsine teşekkürlerimi ifade ediyorum. Ayrıca burada dereceye giren İl Birincimiz Şubat ayında Antalya'da düzenlenecek olan Türkiye Satranç Turnuvasında ilimizi temsil edecektir''diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu