Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa'da Saltanatım sürsün diyen zihniyet Reise ihanet ediyor

Urfa'da Saltanatım sürsün diyen zihniyet Reise ihanet ediyor

Şanlıurfa'da Sivil Toplumu İzleme platformu başkanı ve Şanlıurfa Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği Başkanı Faruk Akbaş kentte kurulan idam sehpasının önünde poz verdi, sosyal medya hesabından il ve ilçe teşkilatına seslendi.

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2016 Perşembe 13:12
Urfa'da Saltanatım sürsün diyen zihniyet Reise ihanet ediyor

Sivil Toplumu İzleme platformu başkanı Faruk Akbaş, Şanlıurfa'da  kurulan üzerinde Fethullah Gülen'in resmi bulunan idam sehpasının önünde bir fotoğraf çekti ve fotoğrafını sosyal medya hesabından yayıınlayarak altına not düştü. 

"Reise ihanet etmeyin"

Şanlıurfa il ve ilçe teşkilatına seslenen Faruk Akbaş şunları yazdı: "İl ve ilçe teşkilatlarına davasına emek vermiş, belli bir bilgi birikimine sahip, bedel ödemesini bilen, millete karşı gurur ve kibirden uzak, kendi emellerini, kaprislerini, küskünlüklerini, şahsi hesaplarını davasına feda edebilecek davasının hak olan menfaatlerini her şeyden önce tutabilecek memlekette sevilen bireylerin seçilmesi davaya muzafferiyat sağlayacaktır.

Teşkilatların toplumda bir çimento vazifesini yerine getirerek, küskünlerin barışması, sorunların çözüme kavuşması için insiyatif alması olmazsa olmazdır.
Benim saltanatım sürsün de kim ne yaparsa yapsın zihniyeti REİSE ihanettir.
Yapılan eleştirilere kulak tıkamak yanlışları görmezden gelme eleştiri yapanları düşman ilan etmek,REİSİ düşman ilan etmekle eşdeğerdir."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com