Advert
Advert
Advert

Urfa’da organını bağışladı, 3 kişiye can oldu

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesinde vefat eden bir kişinin bağışladığı organları İzmir, Isparta ve Malatya’da sırada bekleyen hastalara ulaştırıldı.

Urfa’da organını bağışladı, 3 kişiye can oldu
Urfa’da organını bağışladı, 3 kişiye can oldu admin


Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzun süredir hasta olarak yatan ve Ahmet Y. (66)’nin organları ailesi tarafından bağışlandı. Ahmet Y.’nin böbrekleri ve karaciğeri, nakil bekleyen 3 hastaya umut oldu.

beyin ölümü gerçekleşen Ahmet Y.’nın uzman ekipler tarafından alınan karaciğeri,sağ ve sol böbrekleri İzmir,Isparta ve Malatya’ya, nakil bekleyen hastalara gönderildi.

HASTANEDEN ORGAN BAĞIŞI ÇAĞRISI VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Mehmet Akif İnan Araştırma Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:”Şanlıurfa M.Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesi organ nakli koordinasyon merkezi olarak organ nakli bekleyen tüm hastaları düşünerek tüm halkımızı organ nakli konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz.Bizde Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesi olarak vefat eden hastamıza Allah’tan rahmet diliyor,bağışta bulunan hasta yakınlarına yaptıkları ulvi hareketten ötürü teşekkür ediyoruz.”

 

Urfa’da organını bağışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
EMEKli Memur Mehmet Artar     2017-07-02 YILDIRIM ailenin bu davransI tum urfa halkina ornek olarak bulunmuslardir.ben bir vatandas olarak tessekkurlerimi arz ediyorum.tum insanlari organ bagisina davet ediyorum.
MEHMET ARTAR     2017-07-02 ÖNCELİKLE ÖLEN AHMET Y.AMCAYA ALLAH RAHMET EYLESİN MESKENİ CENNET EYLESİN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle