Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Urfa'da Moral Ve Motivasyon Konferansı düzenlendi

Urfa'da Moral Ve Motivasyon Konferansı düzenlendi

Şanlıurfa İl Müftülüğü Moral Ve Motivasyon Konulu Konferans düzenledi. DSİ Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa Yazar Sait Çamlıca, İl Müftüsü İhsan Açık, İl Müftü yardımcıları, İlçe Müftüleri, İl ve İlçe Müftülük personeli, Şanlıurfa'da görev yapan Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2016 Salı 08:56
Urfa'da Moral Ve Motivasyon Konferansı düzenlendi

DSİ Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa Yazar Sait Çamlıca, İl Müftüsü İhsan Açık, İl Müftü yardımcıları, İlçe Müftüleri, İl ve İlçe Müftülük personeli, Şanlıurfa'da görev yapan Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı.

Sunuculuğunu İl Müftülük Din Hizmetleri Uzmanı Dr. Ömer Sabuncu’nun yaptığı program, Eyyübiye İlçe Müftülüğüne bağlı Ziyalı Abamor Camii İmam Hatibi Fatih Kahvecibaşı’nın Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Programın Açılış konuşmasını İl Müftüsü İhsan Açık yaptı.

Müftü Açık açılış konuşmasında programa katılanları selamlayarak herkese teşekkür etti.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Yazar Sait Çamlıca Moral Ve Motivasyon konulu konfrens gerçekleştirdi.

Konferansı sunan Sait Çamlıca okumanın önemine dikkat çekti. İmam-Hatip, Kur’an kursu hocası ve öğretmen. Hangi görevde olursa olsun insanın çocuğa ve gençliğe değer vermesi; onlara sahip çıkması gerektiğini söyledi. Konuşmasında “Kitap insanı, insan dünyayı değiştirir” sözünü kendime rehber edindiğini; İnsanlığın esaretinin temel nedeninin cehalet olduğuna inandığını, esaret zincirleri kırılıncaya kadar okumaya ve okutmaya devam edeceğini söyledi.

Yazar Sait Çamlıca’nın “Çocuk eğitimi, öğretmen sorumluluğu, motivasyon, liderlik ve yönetim” konularında kitap çalışmaları vardır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com