Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık URFA'DA MEME KANSERİ KONULU KONFERANS

URFA'DA MEME KANSERİ KONULU KONFERANS

8 Mart kadınlar günü dolayısıyla Şanlıurfa vakfı, OSM Ortadoğu Hastanesi ve Kaliru turizmin katkılarıyla OSM Ortadoğu Hastanesi'nde meme kanseri konulu bir konferans düzenlendi.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2013 Cumartesi 15:47
URFA'DA MEME KANSERİ KONULU KONFERANS

100'e yakın bölge kadının katıldığı konferansta vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman ve Şanlıurfa vakfı şube başkanı Dr. SüleymanGök günün anlam ve önemini ile ilgili bir konuşma yaptı.

ArdındanTıbbi onkoloji uzmanı Doç Dr. Mutlu Demiray kanser hastalığı hakkında bilgi verdi. Kadınlarda sıkça görülen meme kanseri ile ilgili genel cerrahi ve kanser cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Sabahattin Aslan ise meme kanserini önlemek için "kadınların kendi kendilerine nasıl meme muayenesi " yapmaları gerektiğini görüntülü slaytlar şeklinde gösterdi ve meme kanserinde erken tanının önemine dikkat çekti.Yaklaşık 1 buçuk saat süren konferans verilen kokteyle sona erdi.

Ayrıca konferans sonrasında meme kanserinden şüphelendiklerini söyleyen 5 kadın, OSM Ortadoğu Hastanesi genel cerrahi ve kanser cerrahi uzmanı  Doç Dr. Sabahattin Aslan tarafından ücretsiz meme muayenesi yapıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com