Advert
Advert
Advert

URFA'DA KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Kutlu Doğum etkinlikleri nedeniyle Şanlıurfa il Müftülüğü tarafından yapılan basın toplantısına katıldı.

URFA'DA KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR
URFA'DA KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLIYORHafta sonu başlayacak olan bir hafta sürecek olan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa Müftülüğü tarafından Polisevi’nde düzenlenen basın toplantısına katılan Vali Güvenç, burada bir konuşma yaparak organizasyonun yapılmasına katkı sağlayan Sivil toplum kuruluşlarına ve vatandaşlara teşekkür etti. Allah’ın Resulünü bir kere daha coşku ile sevgiyle, saygıyla anacaklarını söyleyen Vali Celalettin Güvenç, “Etkinlikler, pazar günü sabah namazının ardından başlayacak, 1 hafta boyunca sürecek. Pazar günü akşam saat 19.00’da Gap Arena Stadyumu’nda yapılacak olan etkinliğe bütün halkımızı bekliyoruz. Değerli sanatçımız, Erkan Umut konser verecek” diyerek konuşmasını sürdürdü.

Yapılacak etkinliklerle kutlu doğum haftasında Peygamber sevgisini arttırmayı hedeflediğini belirten Vali Güvenç, Şanlıurfa’nın Peygamber sevdalısı bir şehir olduğunu söyledi. Peygamber sevdalısı vatandaşlarla bu vesileyle bir kez daha bir araya geleceklerini ifade eden Vali Celalettin Güvenç, “Allah’ın Resulü halktan bir insan. Bütün halkımızı, Pazar günü akşam yapılacak programa bekliyoruz” dedi.

Öte yandan toplantıya Vali Celalettin Güvenç’in yanı sıra, İl Müftüsü İhsan Açık, Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, ve basın mensupları katıldı.

Toplantıda Müftüsü İhsan Açık, hafta sonu yapılacak olan kutlu doğum etkinlikleri ile ilgili açıklama yaparak, bir hata boyunca yapacakları etkinliklere vatandaşları davet etti. İhsan Açık bir hafta boyunca günde en az üç etkinlikle vatandaşlara Peygamber Sevgisini anlatacaklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu