Advert
Advert
Advert

Urfa'da iki müdür ve bir müftü görevden alındı

Şanlıurfa'da akşam saatlerinde Vali Güngör Azim Tuna tarafından Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda ve Sosyal Politikalar il Müdürü Murat Demirkol görevden alındı.

Urfa'da iki müdür ve bir müftü görevden alındı
Urfa'da iki müdür ve bir müftü görevden alındı

Şanlıurfa'da akşam saatlerinde Vali Güngör Azim Tuna tarafından Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda görevden alındı.
Alınan bilgiye göre, , İŞKUR İl Müdürü Necdet Karasevda Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna tarafından valilik makamına çağrılarak görevden el çektirildiler. öte yandan Şanlıurfa'da Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Demirkol ve Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem Dobur'da görevden alınacağı belirtildi.
Şanlıurfa İş-kur il müdürü Nejdet karasevda daha önce 'de görevden alınmış ancak mahkeme kararıyla tekrar görevine geri dönmüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa     2016-07-21 Adem dobur hocamıza büyük yanlışlık yapılmıştır biran önce bu yanlıştan dönülmeli kendisini iyi tanıyorum lanet cemaat la hiç bir şekilde ilgisi yoktur temiz ve devletine samimi birşekilde bağlı bir kişidir.
Muhammed     2016-07-21 Adem Dobur görevinden alınmamıştır. Haberde hata var. İncelenmek üzere açığa alınacağı söyleniyor. Kendisi ülkesini, devletini seven muhterem bir hocamızdır. Büyük bir yanlışlık yapılmış. Cemaat(!) kisvesi altına bürünmüş bu insan(!)larla hiçbir ilgisi yoktur. Allah'ın izniyle yapılan bu hata düzeltilecektir.
Cihan     2016-07-21 Murat Beyi bilen bilir.Hala görevden alınmaması bu durumun en büyük kanıtıdır.Devleti ve milleti için çalışan biri.Lütfen adil ve objektif olalım
Mehmet     2016-07-21 Adem Dobur un bunlarla hiçbir ilgisi yoktur. Ne sebeple açığa alınıyor?? Hiçbir kabahati olmayan tertemiz bir insandır kendisi. Vatanını milletini, devletini seven bu güzide insana neden böyle bir haksızlık yapılıyor? Büyük bir yanlışlık yapılmış. Bu şefersizlerden, cemaat(!) kılığındaki pisliklerden nefret eder kendisi. Acilen yapılan yanlış düzeltilmelidir.
Yusuf     2016-07-20 Adem Dobur'un bu lanet cemaatle hiç bir ilgisi yoktur. Ne amaçla görevden alınıyor anlamadım.? Kendisini çok iyi tanıyorum.
Kral     2016-07-20 İyi oldu işkurda çocuklarımız aylardır müracaşt ettikleri halde iş vermiyorlar.
Tuba     2016-07-20 Eyyubiye ilce muftusu Sayin Adem Dobur'a haksizlik yapiliyor ciddi anlamda incelenmesini ve gerceklerin bir an once aciklanmasini Rabbimden diliyorum...
mücahit     2016-07-19 Bu haber gercek mi
Mıgo     2016-07-19 Kendi yandaşlarına iş aş veren müdürlerin görevlerinden alınması çok iyi bir haber Allah hükümetimize zeval vermesin umarım ki halkçılıktan yana eşitlikten yana müdürler atanır
Emine Yüksel.     2016-07-19 Dikkatli olunmalı. Adil olunmalı. Sap ile saman birbirine karıştırılmamalı. Torpil değil, ehilliğe dikkat edilmeli. Hata yapılmamalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali