Advert
Advert
Advert

Urfa'da hastanenin hizmetine DEDAŞ'tan elektrik engeli

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi OSM Hastanesi’nin kapanmasıyla birlikte ek binasını orada faaliyete koydu. Ek binanın faaliyete girmesiyle beraber Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hem hasta yük azaldı hem bakılan hasta sayısında da artış oldu.

Urfa'da hastanenin hizmetine DEDAŞ'tan elektrik engeli
Urfa'da hastanenin hizmetine DEDAŞ'tan elektrik engeli admin
ÜÇ BELEDİYENİN DESTEĞİYLE SERVİSLER YENİLENDİ
 
Ek bina sayesinde hasta yükü biraz olsun azalan Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi hızla kendini yenilemeye ve bünyesindeki bölümleri arttırmaya devam ediyor.. Büyükşehir Belediyesi, Haliliye ve Eyyübiye Belediyeleri’nin de destekleriyle yenilenen servisler için dün açılış töreni düzenlendi. Hatırlanacağı üzere önceki Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’nın önderliğinde bazı hayırsever vatandaşların da desteğiyle hastanenin birkaç bölümü restore edilmiş ve halkın hizmetine sunulmuştu.
 
4 SERVİS YENİLENDİ
 
Hastane yetkilileri, yenilenen servileri Üroloji, Genel Cerrahi, Plastik Cerrahi ve Genel servisler olarak açıkladı.Uzun vadede Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesinde bir yeni Poliklinik binası yapılması planlanıyor.
 
BAĞIMSIZ ELEKTRİK HATTI İÇİN DİCLE EDAŞ’IN İKNA EDİLMESİ GEREKİYOR
 
Servisler yenilendi ve halkın hizmetine sunuldu sunulmasına ama bu seferde hastaneye Dicle EDAŞ engeli çıktı.Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin elektrikle alakalı sorunları henüz kesin çözüme kavuşmuş değil. Elektrik şebeke sorununun halledilmesi için Dicle EDAŞ’ın ikna edilip mevcut şebekeden bağımsız ayrı bir hat çekilmesi gerekiyor. İlerleyen günlerde Dicle EDAŞ’ın ikna edilip edilmeyeceği veya bağımsız bir elektrik hattının çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu.
RUHA AJANS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle