Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa'da gündem madde bağımlılığı

Urfa'da gündem madde bağımlılığı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Her ay yapılan İl Danışma Meclis toplantısı yaptı. Danışma Meclisi toplantısına, son zamanlarda Şanlıurfa'da sık sık gündeme getirilen madde bağılılığı damgasını vurdu.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi 13:05
Urfa'da gündem madde bağımlılığı

Aralık ayı İl Danışma meclis toplantısı GAP Team kongre salonunda yapıldı. Danışma meclis toplantısına tüm İlçe Başkanları, İlçe kadın kolları Başkanları, İlçe gençlik kolları Başkanları, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ve Partililer katıldı. Daha sonra Divan teşekkülü Seçim İşleri Başkanı Süleyman Elgün tarafın oluşturuldu. Toplantı Teşkilat Başkanı Bahattin Yıldız, Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, Kadın Kolları Başkan vekili Ümran Bilim, Gençlik kolları Başkanı Sedat Ertürk’ün yaptığı sunumlarla toplantı devam devam etti. 
Toplantının sonunda İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül 1 Kasım seçimlerinde başarılı olan 13 İlçe Başkanına teşekkür plaketi verdi.
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Danışma meclisleri toplantılarında gündeme gelen madde bağımlılığıyla ilgili konuyu en üst düzeyde gündeme getirdiklerini söyledi.
Beyazgül, Bu konunun çözümü içinde sayın içişleri Bakanımız kesin talimat olduğunu dile getirdiği konuşmasında; “Ne gerekiyorsa yapılacak. Şanlıurfa da olmayan AMATEM olacak, emniyette narkotik timler var ve yine emniyet bu konunun üzerinde çok hassas bir şekilde duracak. Şanlıurfa bir müddet sonra inşallah bu sorunu konuşmayacak “ dedi.
Danışma meclisi toplantısında söz alan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin ise yaptığı açıklamada; “ 1 Kasım bizler için zafer ve bayram olsun dedik ve Rabbim mahcup etmedi inşallah. 1 Kasım ümmet için bir zafer oldu. Bizler için değil sadece bizlere umut bağlayan, bizler için önemli olan bizlerin muzaffer olması içim Kâbe de, mescitlerde, Medine’yi münevvere de, mescidi nebevi de, Kudüs’te ve İslam coğrafyasının olduğu tüm mübarek mekânlarda bizler için dua eden çocuk, anne, kardeş, baba kim varsa bize dua eden insanların zaferi oldu” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MEB Referandumda görev alacaklara eğitim verecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com