Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa'da Giydiği Kıyafet Dünya Gündeminde!

Urfa'da Giydiği Kıyafet Dünya Gündeminde!

İran gazetesi Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa Akçakalede giydiği bu kıyafetle çekilmiş fotoğraftan yola çıkarak, Erdoğan'ı Osmanlı’yı yeniden canlandırmak istediğini yazdı.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2013 Çarşamba 15:46
Urfa'da Giydiği Kıyafet Dünya Gündeminde!

İran gazetesi "Erdoğan Osmanlı’yı canlandırmak için Arap kıyafetleri giydi" başlığıyla kullandığı haberinde Türkiye'yi Ortadoğu'yu Osmanlı'ya çevirmek istemekle suçladı.

Haberde "Türk Başbakanı, Türkiye’nin güneydoğusundaki Suriye mülteci kampını ziyaret ederken yeni bir taktik geliştirdi. Mültecilerin karşısına, alışılmışın tersine, resmi kıyafetinin yerine Arap kıyafetleriyle çıktı. Yeni doğum yapan bir mültecinin evini ziyaret ederken üzerinde Suudi Arabistanlı vahabilerin kıyafetleri vardı. Osmanlı’yı canlandırmaya kararlı olan Erdoğan görünüşe göre bu kez Arap giysileri giyme taktiği geliştirdi" denildi.

Kaynak: Rotahaber

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com