Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması

Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Şehit ve Gaziler derneğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2015 Cuma 16:25
Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması

ASPİM İl Müdürü Murat Demirkol, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan ve Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz’u ziyaret etti.
Müdür Demirkol’a, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İbrahim Can ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Fatih Ok eşlik etti.
Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat Demirkol’u derneğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Sayın müdürümüz geldiği günden beri bizimle yakinen ilgilenmekte ve ilgilenmesi de devam edecektir. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığı içinde teşekkür ettiklerini ifade ettiler.
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ise, “Bizlere bu cennet vatanı hediye ve emanet eden tüm şehit ve gazilerimize olan minnet ve şükran borcumuzu, ancak onlara da hak ettikleri en yüce değeri vererek ödeyebiliriz. Sizlere müteşekkiriz, şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Devlet olarak birçok yasal düzenlemelerle gerek şehitlerimizin geride kalan ailelerine eş ve çocuklarına, anne ve babalarına, Gazilerimize bir takım imkânlar sağlamaya çalışılıyor. Zaman zaman bu imkân ve hakların daha da artırılması arzu ediliyor. Hepimizin de gönlünden geçende tüm imkânlarımızı zorlayarak, sizler ve şehit ailelerimiz için daha fazla neler yapılabilir, neler yapmak lazım araştırılıyor” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com