Reklamı Geç
Advert
Advert

Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Şehit ve Gaziler derneğini ziyaret etti.

Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması
Urfa'da Gaziler Günü Kutlaması

ASPİM İl Müdürü Murat Demirkol, 19 Eylül Gaziler günü dolayısıyla Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan ve Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz’u ziyaret etti.
Müdür Demirkol’a, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İbrahim Can ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Fatih Ok eşlik etti.
Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Murat Demirkol’u derneğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Sayın müdürümüz geldiği günden beri bizimle yakinen ilgilenmekte ve ilgilenmesi de devam edecektir. Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadığı içinde teşekkür ettiklerini ifade ettiler.
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol ise, “Bizlere bu cennet vatanı hediye ve emanet eden tüm şehit ve gazilerimize olan minnet ve şükran borcumuzu, ancak onlara da hak ettikleri en yüce değeri vererek ödeyebiliriz. Sizlere müteşekkiriz, şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Devlet olarak birçok yasal düzenlemelerle gerek şehitlerimizin geride kalan ailelerine eş ve çocuklarına, anne ve babalarına, Gazilerimize bir takım imkânlar sağlamaya çalışılıyor. Zaman zaman bu imkân ve hakların daha da artırılması arzu ediliyor. Hepimizin de gönlünden geçende tüm imkânlarımızı zorlayarak, sizler ve şehit ailelerimiz için daha fazla neler yapılabilir, neler yapmak lazım araştırılıyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
KHK ile Urfa'da ihraç 57 kişi ihraç edildi- İşte tam listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi
3 bin 939 ihraç ihraç edildi-isim isim ihraç edilenlerin listesi