Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa'da FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan AK Partililer kimler?

Urfa'da FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan AK Partililer kimler?

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Şanlıurfa'da FETÖ'cü teröristleri kurtarmaya çalışan siyasiler var! FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan siyasiler kimlerdir? Darbe gecesi canını ortaya koyarak darbeyi savuşturan Urfalılar bu hainleri merak ediyor?

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2016 Salı 11:08
Urfa'da FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan AK Partililer kimler?

15 Temmuz darbe girişimi sonrası Şanlıurfa'da FETÖ'cü teröristleri kurtarmaya çalışan siyasiler var! FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan siyasiler kimlerdir? Darbe gecesi canını ortaya koyarak darbeyi savuşturan Urfalılar bu hainleri merak ediyor?

Dün gece TRT haber televizyonunda canlı yayına çıkan AK Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk Fetö soruşturmasına müdehale edenlerle ilgili sarsıcı açıklamalarda bulundu. Külünk, Başta Şanlıurfa olmak üzare Ordu, Kayseri, Tokat,  Hatay, Antalya, Malatya,Van ve Edirne'de FETÖ operasyonlarına siyasilerin müdahale ettiğini açıkladı.

SAVCILARA BASKI YAPAN SİYASİLER KİMLERDİR?
FETÖ şüphelilerini kurtarmak için adliyelerde savcılara baskı yapan siyasi baskı yapıldığını dile getiren Metin Külünk; "Fethullahçı Örgüte yönelik soruşturmalara milletvekilleri tarafindan müdahale ediliyor. Çekin ellerinizi bunların üstünden. Bazı vekiller işi gücü bırakmış FETÖcüleri kurtarmaya çalışıyor. Bazı illerde FETÖ ile mücadelenin önündeki siyasi engellerle ilgili bilgiler geliyor." dedi.

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ MEDYASI HALA AKTİF!

Urfa'da FETÖ terör örgütünün korunduğuna en bariz öğnek bizzat AK Partili yöneticiler ve vekiller tarafından finanse edildiği iddia edilen FETÖ terör örgütünün medyası hala aktif olması Metin Külünk'ün ne kadar haklı olduğunu gösteriyor. Ulusal bazda kanun hükmünde kararname ile kapatılan tüm FETÖ'cü medya yayınına son verilirken, Şanlıurfa'da FETÖ'cü medya mahkeme kararlarına rağmen hala yayınına devam ediyor.

ADLİYEDE MEKİK DOKUYAN AK PARTİLİLER KİMLERDİR?

Metin külünk'ün iddia ettiği ve adliyede FETÖ'cüleri kurtarmaya çalışan AK Partili yetkililerin kimler olduğu halk arasında çokça konuşuluyor. özellikle bazı AK Partililer FETÖ'cüları kurtarmak için yoğun çaba sarfettiği ve hatta onları kurtarmak için avukat olmaya çalıştıkları gibi iddialar var!

 

YORUMLAR
  • yorum2016-08-30 21:09:27Reşat ESKİ

    Şanlıurfa'da FETÖ'cü teröristleri kurtarmaya çalışan siyasiler kimler değildir? 15 Temmuz akşamı, darbe girişimi püskürtüldü denilmeden önce parti binasında gördüğümüz siyasiler, Şanlıurfa'da FETÖ'cü teröristleri kurtarmaya çalışan siyasiler değildir. Çünkü, O geceyi Tuğay önünde, AK Parti binasında, Emniyet Caddesi girişinde ve Valilik önünde ölümsüzlük şerbeti arzulayarak geçirenler, evladı da olsa bu Millette O geceyi yaşatanları af etmez.

  • yorum2016-08-30 14:18:42Zeki kurt

    Fetö Terör örgütüne mensup olduğunu bile bile yardım etmek isteyen ve baskı yapan vekiller varsa iddia doğru ise bunlarda Fetö örgütü mensuplarıdir.
    Unutmayın ki Devlet herseyi kayıt altına almaktadır ve asla unutmaz.
    Bizler de bunun takipçisi olacağız

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com